Савицька Олеся Володимирівна

Дерматовенеролог
лікар вищої категорії
Лікар першої категорії, спеціалізується на дерматовенерології. Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, венерологічних захворювань. Олеся Володимирівна проводить терапію псоріазу, екземи, дерматитів, розацеа, грибкових уражень шкіри і нігтів, захворювань, які передаються статевим шляхом.

Полина
Я довольна лечением. Быстрый результат, хорошая терапия.
Галя
30 травня '16р.
Во время консультации подробно объяснила причины заболевания и как с ним бороться. Прислушаюсь к ее советам, посмотрю, каким будет результат.
Очень компетентный доктор! !рекомендую всем!!

• 2004 р. - медичний факультет Сумського державного університету;
  • 2005 р. - проходила інтернатуру в Сумському шкірно-венерологічному диспансері за фахом дерматовенеролог (на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти);
  • 2017 р. - закінчила Харківський національний фармацевтичний університет за спеціальністю провізор-фармацевт.

• 2011 р. - пройшла передатестаційний цикл з дерматовенерології на базі факультету Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2016 р. - пройшла ПАЦ з дерматовенерології Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "Дерматовенерологія";
  • постійно бере участь в семінарах і майстер-класах різних рівнів.