Булава Юлія Вікторівна

Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар займається виявленням, терапією та профілактикою гінекологічних патологій. Видаляє кондиломи й папіломи методом радіохвильової коагуляції. Виконує інтимну контурну пластику. Консультує подружні пари щодо планування сім'ї та підготовки до вагітності.

Суми вул. Івана Сірка 7/2

Відмінний врач.Чутлива, відповідальна, все сто разів розкаже і обьяснить.
Інна
Вирішила давню проблему.Високопрофесійний лікар.
Альона
Найкращий гінеколог.На прийомі завжди приватна. Рекомендую Юлію Вікторівну всім своїм знайомим*
Інна
29 травня '19р.
Довго мучилася від своєї проблеми, зверталася до декількох гінекологів, усі назначали аналізи, діагностику а за результатами розводили руками. Звернулася до доктора Булави Юлії Вікторівни, вона швидко виявила, що проблема в гормонах, назначила лікування, теперь все в порядку Дякую доктору
Ірина
Найкраща!!!!!! Записуйтесь не пошкодуєте !
Алла
Была на приеме у Юлии Викторовны и Олеси Владимировны Савицкой, прекрасные специалисты! Очень грамотные, деликатные, ответственные. Очень благодарна им за помочь. Теперь рекомендую их всем своим знакомым!!!
Найкращий у світі лікар. Дякую Вам за допомогу! Завдяки вам моя сестра живе та радіє своєму життю!!!
Спасибо большое Юлечке Викторовне ! 7 лет бесплодия , скитания от одного врача к другому ! И чудо свершилось мы родили нашу замечательную дочку! Спасибо большущее и низкий поклон !
Лариса
Спасибо доктору Булава за помощь, делала прижигание. Я очень переживала, думала будет больно, но доктор меня успокоила, сделала все очень аккуратно! Спасибо Вам
Яна
Робила процедуру діагностики прохідності маткових труб, мене попереджали, що процедура досить болісна та не приємна. Під час процедури доктор постійно питала у мене про моє самопочуття, робила все дуже обережно, що я навіть не помітила як все пройшло. Велика подяка доктору за таку працю, такий підхід, старанність, обережність. Це та ситуація коли з впевненість можна сказати, що доктор на своєму місці, Дуже дякую Вам Юлія Вікторівна, теперь тільки до Вас)
Яна
Екатерина
Юлия Викторовна прекрасный специалист ! Решила все мои проблемы ,высококвалифицированный специалист !! Подход молодежный ,этим понравилось !
Спасибо Юлии Булаве!!! 5 лет бесплодия - лечебно -диагностическая процедура на трубах и теперь моему счастью 6 недель !!!!!!!спасибо Вам за все что делаете !!!!
Доктор очень положительная и доброжелательная. Приятно когда доктор не просто слушает что ты говоришь, а доктор действительно тебя слышит! Спасибо Большое Вам Юлия Викторовна
Галина Гурова
Спасибо большое доктору за правильное лечение, наконец то нашла "своего" гинеколога!

• 2011 р. — Сумський державний університет, Медичний інститут.

• 2014 р. — проходила інтернатуру за фахом "Акушерство і гінекологія" на базі Сумського клінічного пологового будинку номер 1;
  • 2018 р. — курси спеціалізації по ультразвуковій діагностиці в Харківській медичній академії післядипломної освіти;
  • активно бере участь у багатьох всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах, тренінгах.