Рябоконь Наталія Олександрівна

Дитячий невролог, психіатр
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація онлайн 450
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи у дітей. Приймає дітей з розладом сну, швидкою стомлюваністю, відставанням у розвитку, тремтінням ручок і ніжок, нічними страхами і нетриманням сечі. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, нейросонографію і МРТ.

Катенька
Лікар грамотна, дуже приємна, уважна. Вислухала, провела діагностику, розписала первинне лікування, а також призначила комплексне обстеження для уточнення діагнозу. Величезне спасибі спеціалісту за професіоналізм, та чуйність!
Михалина
Лікар дуже хороший, приємно вразила. Дуже уважна, вона не зациклена на сухому огляді, задає багато питань, як мені так і дитині. Детально оглянула. Та звернула увагу на всі ключові моменти. Дуже сподобався лікар! Прийдемо повторно!
Хороший лікар, яка знає заспокоіти, вміє правильно діагностувати порушення, дуже задоволені, нарешті знайшли нашого лікаря!
Очень грамотный доктор. Доброжелательная, внимательная к деталям. Очень тщательный осмотр. Мы, наконец-то нашли "своего" доктору, которому доверяем.

• 1999 р. — Закінчила медичний факультет Сумського державного університету.
  • 1999-2000 рр. — пройшла інтернатуру за спеціальністю "Дитяча неврологія" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2010 р. — спеціалізація по спеціальності "Дитяча психіатрія" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2015-2018 рр. — навчання в аспірантурі в Інституті охорони здоров'я дітей та підлітків АМН України, м. Харків.

• Щорічно: курси тематичного удосконалення з дитячої неврології та психіатрії.