Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ведення вагітності у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Супровід вагітності I триместр 4640 грн
Патронаж вагітності 18500 грн
Супровід вагітності з І триместру 10000 грн
Ведение беременности 13500 грн
Підтримка вагітності та пологів 400 грн
Лікарський супровід майбутньої матері 1 триместр 5000 грн

Ведення вагітності — це програма, заснована на лікувальних, діагностичних та профілактичних заходах задля попередження розвитку захворювань у майбутньої мами та малюка. Сучасне ведення вагітності складається з медичної, психологічної, інформаційної підтримки протягом усього періоду виношування, підготовки до пологів й особливостей догляду за немовлям. Після первинної індивідуальної бесіди формується індивідуальний план обстежень.

Звернутися до лікаря-гінеколога слід за перших підозр на вагітність та не пізніше 12 тижня перебігу виношування стати на облік. Під час першого відвідування гінеколога отримується обхідний лист і перелік аналізів. На їх підставі буде видно, з якою періодичністю відбуватимуться подальші огляди. Також розроблять індивідуальну схему спостереження за перебігом усієї вагітності, щоб зберегти здоров’я жінки й дитини та спрогнозувати особливості пологів. Консультації у кваліфікованого лікаря допоможуть вчасно помітити загрози для здоров’я матері або дитини та обрати ефективне лікування. Лікувати можна й загрози переривання вагітності на ранніх та пізніх строках:

 • гормональні порушення;
 • недостатність прогестерону;
 • імунні захворювання;
 • генетичні порушення;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом;
 • хвороби статевих органів;
 • істміко-цервікальна недостатність
 • патологічне протікання вагітності;
 • гострі запальні та загальні інфекційні захворювання;
 • травмування та стреси.

Спостереження вагітної обов'язково містить такі медичні процедури:

 • аналіз крові на сифіліс і СНІД, ХГЧ, АФП, Е3;
 • біохімічний та клінічний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі ― перед кожним візитом;
 • аналіз на приховані інфекції;
 • мазок із носа і зіву на стафілокок;
 • перевірка згортання крові на терміні 33-35 тижнів;
 • УЗД ― тричі;
 • КТГ.

Необхідна консультація окуліста, терапевта, ЛОРа та стоматолога. До програми ведення вагітності входять планові діагностичні заходи, що проводяться в певні терміни виношування. На сьогодні в гінекології прийняті стандарти, згідно з якими протягом нормального перебігу вагітності жінка мусить сходити на прийом до гінеколога в середньому 10-12 разів.

3 відгука
Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Дякую за патронаж! Завдяки вашому нагляду я уникнула серйозних проблем. Ви допомогли мені народити на світ здорову дитинку. Тому щиро вам вдячна, приносьте радість у сім’ї майбутніх батьків! Дівчатка звертайте особливу увагу на людину, яка вестиме облік вашої вагітності.
10
За своєю природою, я часто безпідставно переживаю та накручую себе. Знаходилась під патронажем у найкращого гінеколога! Здавала усі призначені аналізи… Лікар заспокоювала, пояснювала результати тестів та казала, що все прекрасно. Це не жінка, а бальзам на душу. Три місяці тому народила дівчинку та назвали в її честь. Дякую ВАМ!!!!!!
8
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Стружинська Ірина, Диба Анжела Ярославівна
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,7
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Підтримка вагітності та пологів от 400
Працює з 09:00-18:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Ведення вагітності 13 500
 • Ведення вагітності І триместр 7 000
 • Ведення вагітності ІІ триместр 5 000
 • Ведення вагітності ІІІ триместр 3 000
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
 • Лікарський супровід майбутньої матері 1 триместр 5 000
 • Лікарський супровід майбутньої матері 2 триместр 5 000
 • Лікарський супровід майбутньої матері 3 триместр 5 000
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Супровід вагітності з І триместру 10 000
 • Супровід вагітності з ІІ триместру 7 000
 • Супровід багатоплідної вагітності 12 000
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Підтримка вагітності та пологів от 400
Працює з 09:00-18:00
8,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
 • Патронаж вагітності 18 500
Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • Ведення вагітності
Працює з 09:00-18:00