Ведення вагітності у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Шевченківському районі
Послуга Ціна
Супровід вагітності I триместр 3500
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Дякую за патронаж! Завдяки вашому нагляду я уникнула серйозних проблем. Ви допомогли мені народити на світ здорову дитинку. Тому щиро вам вдячна, приносьте радість у сім’ї майбутніх батьків! Дівчатка звертайте особливу увагу на людину, яка вестиме облік вашої вагітності.
За своєю природою, я часто безпідставно переживаю та накручую себе. Знаходилась під патронажем у найкращого гінеколога! Здавала усі призначені аналізи… Лікар заспокоювала, пояснювала результати тестів та казала, що все прекрасно. Це не жінка, а бальзам на душу. Три місяці тому народила дівчинку та назвали в її честь. Дякую ВАМ!!!!!!
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Годиш Олександр Ярославович, Стружинська Ірина, Диба Анжела Ярославівна
Анна, 23 березеня '17р.

Згідна з попереднім відгуком Все чисто,акуратно,всі тобі усміхаються,новітня апаратура... Все.....далі шукайте спеціалістів за межами Novo Коли в людини проблема ухмилочки лікарів не є доречні Шкода,на прізвище не звернула уваги(доктора,кабінет біля кабінету мрт,займається хребтом,і з нею молоденький красавчик хам,знімки голови розглядав) Прошу старших звернути увагу своїм підлеглим за зверхність Дякую

Працює з 08:30-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Ведення вагітності за триместр 4 000
Працює з 08:00-19:00