Ведення вагітності у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
Патронаж вагітності 18500
Ведення вагітності 13500
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Дякую за патронаж! Завдяки вашому нагляду я уникнула серйозних проблем. Ви допомогли мені народити на світ здорову дитинку. Тому щиро вам вдячна, приносьте радість у сім’ї майбутніх батьків! Дівчатка звертайте особливу увагу на людину, яка вестиме облік вашої вагітності.
За своєю природою, я часто безпідставно переживаю та накручую себе. Знаходилась під патронажем у найкращого гінеколога! Здавала усі призначені аналізи… Лікар заспокоювала, пояснювала результати тестів та казала, що все прекрасно. Це не жінка, а бальзам на душу. Три місяці тому народила дівчинку та назвали в її честь. Дякую ВАМ!!!!!!
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Ведення вагітності 13 500
  • Ведення вагітності І триместр 7 000
  • Ведення вагітності ІІ триместр 5 000
  • Ведення вагітності ІІІ триместр 3 000
Працює з 08:00-19:00
6,8
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
  • Патронаж вагітності 18 500
Працює з 10:00-18:00