Тромбектомія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Знайдено 5 клінік

Сб
Марія
Дуже гарний лікар! Сестра порадила, дуже задоволена, що звернулася саме до Романа Івановича. Тепер мені набагато краще
Наталя
Професіонал своєї справи !Рекомендую !!!
Віка
Щиро дякую Борису Ігоровичу за його професіалізм,сомовіддачу в роботі з пацієнтом.Раджу всім, Він хороший лікар.
Поліна
Борис Іванович допоміг мені побороти варикозне захворювання вен. Він пропонує якісне обслуговування за номральну ціну. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то раджу йди до нього.
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Львів вул. Чернігівська 7
р.Сихівський
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
7,4
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
У Кабінеті судинного хірурга Кіхтяка Тараса проводиться лікування багатьох флебологічних хвороб. Пропонуються ефективні операції щодо видалення варикозних вен, протезування артерій нижніх кінцівок та ін.
5,3
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.