Триомед

Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський

Години роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Багатопрофільний медичний центр «Тріомед» спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Тут працюють професіонали високого рівня, які викладають в Медичному Університеті та практикуючі в передових Львівських клініках.

Пацієнти центру «Тріомед» отримують наступні послуги:

• Діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні;
  • Консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного, судинно-хірургічного, неврологічного, ревматологоческого, гематологічного;
  • Підбір індивідуальної лікувально-профілактичної програми для кожного пацієнта.

Медичний персонал клініки використовують у своїй роботі передові технології і сучасні стандарти діагностики та ефективного лікування.

Триомед, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу и щитоподібної залози и молочних залоз (для жінок) немає
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД печінки
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
  • УЗД сечового міхура и передміхурової залози і насінних бульбашок
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
  • Електрокардіографія (ЕКГ)

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Орест
Юхимів талановитий лікар-кардіолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
Василь
Орел гарно розуміється у своїй спеціалізації. В мене було тяжке захворювання, але з допомогою лікаря вдалося досягти дуже гарних результатів, зараз почуваюсь набагато краще.
Михаил
Хороший специалист. Рекомендую.
Ігор
Радий, що вчасно звернувся до цього фахівця. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.
Галина
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Катерина Володимирівна
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Жанна
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
Аркадій
Юхимів обізнаний і вихований лікар. З ним легко спілкуватися, лікування назначає виважено, мені допоміг одужати.
Сергей
К Наталье Анатольевне привозил на консультацию мать. Она умнейший доктор и приятная женщина, все доступно объяснила, посоветовала.
Тамара Петрівна
Вже тривалий час лікую свою хворобу і тому ходжу на профілактичні огляди до лікаря Цуркан. Рекомендації, які я отримую допомагають мені запобігати прогресуванню хвороби.
Виктор
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Екатерина
19 мая '16г.
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
18 мая '16г.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
Зоряна
Записала маму к сосудистому хирургу. Очень понравилось, что доктор Слабий О.М. все популярно объяснил для человека, который не смыслет в медицине.

Лікарі клініки Триомед

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Записатися на прийом
Львів вул. Івана Огієнка, 14 р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр “Ультрамед” спеціалізується на ударно-хвильовій терапії. Штат співробітників центру складається з висококваліфікованих медичних спеціалістів.