Триомед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр «Тріомед» спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Тут працюють професіонали високого рівня, які викладають в Медичному Університеті та практикуючі в передових Львівських клініках.

Пацієнти центру «Тріомед» отримують наступні послуги:

• Діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні;
  • Консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного, судинно-хірургічного, неврологічного, ревматологоческого, гематологічного;
  • Підбір індивідуальної лікувально-профілактичної програми для кожного пацієнта.

Медичний персонал клініки використовують у своїй роботі передові технології і сучасні стандарти діагностики та ефективного лікування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Триомед, вартість послуг:

• УЗД печінки
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
  • УЗД сечового міхура и передміхурової залози і насінних бульбашок
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
  • Електрокардіографія (ЕКГ)

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Назар
, лікар Юхимів Л.С.
Когда мне понадобилась консультация опытного кардиолога, мне рекомендовали обратиться к Юхимову Л.С. Преклоняюсь перед его опытом, огромным талантом помогать пациентам с проблемами сердечно-сосудистой системы. Хотелось, чтобы в нашей медицине было побольше таких специалистов, как Юхимов.
Настя
Знайти гарного гематолога не так вже й легко. На щастя, Орел дуже обізнаний та досвідчений лікар в цьому профілі. Проконсультував мене по повній програмі, питань додаткових не залишилось. Все чітко і зрозуміло!
Орест
, лікар Юхимів Л.С.
Юхимів талановитий лікар-кардіолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
Василь
Орел гарно розуміється у своїй спеціалізації. В мене було тяжке захворювання, але з допомогою лікаря вдалося досягти дуже гарних результатів, зараз почуваюсь набагато краще.
Михаил
Хороший специалист. Рекомендую.
Ігор
Радий, що вчасно звернувся до цього фахівця. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.
Галина
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Катерина Володимирівна
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Жанна
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
Аркадій
, лікар Юхимів Л.С.
Юхимів обізнаний і вихований лікар. З ним легко спілкуватися, лікування назначає виважено, мені допоміг одужати.
Сергей
К Наталье Анатольевне привозил на консультацию мать. Она умнейший доктор и приятная женщина, все доступно объяснила, посоветовала.
Тамара Петрівна
, лікар Цуркан Р.Є.
Вже тривалий час лікую свою хворобу і тому ходжу на профілактичні огляди до лікаря Цуркан. Рекомендації, які я отримую допомагають мені запобігати прогресуванню хвороби.
Виктор
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Екатерина
19 мая '16г.
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
18 мая '16г.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
Зоряна
Записала маму к сосудистому хирургу. Очень понравилось, что доктор Слабий О.М. все популярно объяснил для человека, который не смыслет в медицине.

Лікарі клініки Триомед

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.