Триомед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• консультації фахівців;
  • склеротерапія;
  • ЕКГ;
  • вакуумна терапія;
  • добовий моніторинг АД;
  • моніторинг ЕКГ по методу Холтера.

Медичний центр використовує сучасне лікувально-діагностичесне обладнання. Усі лікарі працюють за міжнародними стандартами, постійно підвищують рівень знань, мають досвід роботи у клініках за кордоном.

Медичний центр "Триомед" — це європейська якість, сучасні технології, гарантований результат.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Назар
04 березеня '17г.
Когда мне понадобилась консультация опытного кардиолога, мне рекомендовали обратиться к Юхимову Л.С. Преклоняюсь перед его опытом, огромным талантом помогать пациентам с проблемами сердечно-сосудистой системы. Хотелось, чтобы в нашей медицине было побольше таких специалистов, как Юхимов.
Настя
13 лютого '17г.
Знайти гарного гематолога не так вже й легко. На щастя, Орел дуже обізнаний та досвідчений лікар в цьому профілі. Проконсультував мене по повній програмі, питань додаткових не залишилось. Все чітко і зрозуміло!
Орест
28 вересня '16г.
Юхимів талановитий лікар-кардіолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
Василь
24 вересня '16г.
Орел гарно розуміється у своїй спеціалізації. В мене було тяжке захворювання, але з допомогою лікаря вдалося досягти дуже гарних результатів, зараз почуваюсь набагато краще.
Ігор
11 вересня '16г.
Радий, що вчасно звернувся до цього фахівця. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.
Галина
02 вересня '16г.
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Катерина Володимирівна
23 серпня '16г.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Жанна
05 серпня '16г.
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
Аркадій
19 липня '16г.
Юхимів обізнаний і вихований лікар. З ним легко спілкуватися, лікування назначає виважено, мені допоміг одужати.
Сергей
10 липня '16г.
К Наталье Анатольевне привозил на консультацию мать. Она умнейший доктор и приятная женщина, все доступно объяснила, посоветовала.
Тамара Петрівна
28 червеня '16г.
, лікар Цуркан Р.Є.
Вже тривалий час лікую свою хворобу і тому ходжу на профілактичні огляди до лікаря Цуркан. Рекомендації, які я отримую допомагають мені запобігати прогресуванню хвороби.
Виктор
24 червеня '16г.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Екатерина
19 травня '16г.
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
18 травня '16г.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
Зоряна
07 квітня '16г.
Записала маму к сосудистому хирургу. Очень понравилось, что доктор Слабий О.М. все популярно объяснил для человека, который не смыслет в медицине.

Лікарі клініки Триомед

• Хірург
  • Ендокринолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.