Триомед

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний центр «Триомед» займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук. Профільні лікарі приймають пацієнтів за попереднім записом. Консультації проводяться на регулярній основі. Основна задача лікаря – визначити первопричину розвитку захворювання та розробити ефективну схему лікування. Для цього потрібно пройти діагностичне обслідування.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• консультації фахівців;
  • склеротерапія;
  • ЕКГ;
  • вакуумна терапія;
  • добовий моніторинг АД;
  • моніторинг ЕКГ по методу Холтера.

Медичний центр використовує сучасне лікувально-діагностичесне обладнання. Усі лікарі працюють за міжнародними стандартами, постійно підвищують рівень знань, мають досвід роботи у клініках за кордоном.

Лікарі працюють згідно персональним схемам лікування. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна терапія.

Медичний центр «Триомед» — це європейська якість, сучасні технології, гарантований результат. Для запису на прийом, звертайтесь по визначеним номерам телефонів.

Триомед, вартість послуг:

11 травня '21р.
Нам сподобалось
Галина Володимирівна
22 квітня '21р.
Вичерпна консультація. Лікар усе доступно пояснив. Обговорили план подальшого лікуавння
Сікора Ігор
Лікар справив гарне враження. Надав кваліфіковану консультацію.
Ірина
Дуже фаховий лікар, надав кваліфіковану консультацію, був дуже уважний, вислухав. Задоволена візитом.
Іван
Звертався до Тараса Ігоровича з приводу рани на нозі яка була півтора роки. До того довго лікувався мазями. Лікар зроби узі і пояснив що рана через варикоз. Зробили операцію лазером і пересадили шкіру. Рана зажила через 2 тижні. Щиро дякуємо Тарасу Ігоровичу за чуйне відношення і професіоналізм. Найбільше сподобалося що на першій консультації лікар все доступно пояснив, і згодом вирішив тривалу проблему швидко. Рекомендую.
Ірина
Прекрасний лікар! В скількох флебологів була, ніхто не вказав мені на те, що операція лазерна для мене не потрібна. А саме ось цей лікар не став заробляти на мені, все розписав, пояснив і запропонував безпечніший спосіб позбутися моєї хвороби. Тільки і буду радити його.
Наталя
Хороший доктор. Мені все сподобалось. Детально розповів про ситуацію.
Повх Іван
Рекомендую. Вислухав, роз'яснив проблему та дав рекомендації.
Христина
Все пройшло добре. Хороший спеціаліст. Уважно вислухав. Призначив лікування.
Алла
Олег Михайлович - справжній фахівець! Прекрасний хірург, якому можна сміливо довірити своє здоровя. Окрім того, ввічливий, чуйний, уважний до пацієнтів. Раджу усім.
Анастасія
Олеся Павлівна, то лікар від Бога! Висококваліфікований спеціаліст, що постійно розвивається у своїй ніші, відслідковує найновіші можливості, шоб допомогти своїм пацієнтам. Має чуйний та особистісний підхід до кожного. Щаслива що потрапила до неї!
Дуже хороший лікар!
Анжела
Рекомендую дуже хороший і грамотний спеціаліст.Робив операцію мені і моїй свекрусі.Бігаємо і радіємо життю.
Саша
Был у Дарьи Степановны по направлению. Записался заранее, никаких очередей и задержек по времени. Доволен абсолютно всем от отношения самого специалиста до общей атмосферы в кабинете.
Никита
Дарья Степановна очень интересный представитель своей специальности. И это в хорошем смысле этого слова! Вы когда-нибудь встречали УЗИста который с вами разговаривает и еще на вопросы отвечает? Я нет. Вот за это и благодарен.
Илена
Несколько раз обращалась и врач оставила самые лучшие впечатления. Специалист своего дела.
Шмондрак Стефанія
Щира подяка професору судинної хірургії Орлу Юрію Глібовичу і його команді (Слабому Олегу Михайловичу і Віхтюку Тарасу Ігоровичу) за їх високий професіоналізм і золоті руки. Мені зробили складну операцію і я успішно пройшла курс післяопераційної реабілітації. Всім міцного здоров'я.
Ліля
Зверталась коли мала проблему до багатьох судинних лікарів, останній був саме цей лікар. На ньому і зупинилась і лікувалась згідно його призначенням. Лікар який вміє слухати пацієнтів, гарно твсе розкаже, покаже на стендах. Саме голове правильно поставить діагноз. Раджу всім.
Назар
Когда мне понадобилась консультация опытного кардиолога, мне рекомендовали обратиться к Юхимову Л.С. Преклоняюсь перед его опытом, огромным талантом помогать пациентам с проблемами сердечно-сосудистой системы. Хотелось, чтобы в нашей медицине было побольше таких специалистов, как Юхимов.
Настя
Знайти гарного гематолога не так вже й легко. На щастя, Орел дуже обізнаний та досвідчений лікар в цьому профілі. Проконсультував мене по повній програмі, питань додаткових не залишилось. Все чітко і зрозуміло!
Орест
Юхимів талановитий лікар-кардіолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
Василь
Орел гарно розуміється у своїй спеціалізації. В мене було тяжке захворювання, але з допомогою лікаря вдалося досягти дуже гарних результатів, зараз почуваюсь набагато краще.
Ігор
Радий, що вчасно звернувся до цього фахівця. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Катерина Володимирівна
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Жанна
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
Аркадій
Юхимів обізнаний і вихований лікар. З ним легко спілкуватися, лікування назначає виважено, мені допоміг одужати.
Сергей
К Наталье Анатольевне привозил на консультацию мать. Она умнейший доктор и приятная женщина, все доступно объяснила, посоветовала.
Тамара Петрівна
Вже тривалий час лікую свою хворобу і тому ходжу на профілактичні огляди до лікаря Цуркан. Рекомендації, які я отримую допомагають мені запобігати прогресуванню хвороби.
Виктор
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Екатерина
19 травня '16р.
Хороший диагност. Мне понравился и прием и отношение к пациенту. Рекомендую.
18 травня '16р.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
Зоряна
07 квітня '16р.
Записала маму к сосудистому хирургу. Очень понравилось, что доктор Слабий О.М. все популярно объяснил для человека, который не смыслет в медицине.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00