Клінічний аналіз крові в Житомирі

Аналіз крові (16 параметрів) з підрахунком лейкоформули на гематол. аналізаторі 55 грн
Знайдено 8 клінік

Сб Нед Цілодобово
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
7,4
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
  • Загальний клінічний аналіз крові 130
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
5,2
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр «Асклепій» на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
Житомир вул. Велика Бердичівська 30
  • Клинический анализ крови (анализатор, автоматизированный подсчет формулы) (ОАК) 90
3,9
Житомир вул. Романа Шухевича, 2
Діагностичний медичний центр «Асклепій» на Шухевича спеціалізований для проведення повного обстеження організму для встановлення точного діагнозу.
3,7
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр «Асклепій» на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.
9,5
Житомир вул. Любарська, 4
Медичний центр «Відновлення» спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
  • Аналіз крові (16 параметрів) з підрахунком лейкоформули на гематол. аналізаторі 55
  • Загальний клінічний аналіз крові 85