Лазерна епіляція зони бікіні в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерна епіляція зони бікіні 440
7,4
Вінниця вул. Соборна, 92
Спеціалізований медичний косметологічний центр «МедЕстет» займається лікуванням та послугами в сфері косметології, дерматології та краси. До штату входять лікарі першої категорії кваліфікації.
Ольга, 19 листопада '16р.

Тетяна відноситься доброзичливо до всіх своїм пацієнтам. Будь-які процедури виконує сумлінно і з любов'ю. Тому і пацієнтів у неї завжди повно, іноді навіть складно записатися на прийом.

• Лазерна епіляція зони бікіні від 480
Працює з 09:00-20:00
Вінниця вул. Соборна, 92
Косметологічний центр «Леді Елеганс» спеціалізується в сфері косметології та краси.
Тамара, 10 січня '17р.

На обличчі було декілька досить великих родимок, давно хотіла їх позбутися. Спеціалісти «Леді Елеганс» залюбки допомогли мені у цьому. Результатом я повністю задоволена. До того ж, мені пощастило потрапити на акцію, тож і з фінансової точки зору мене все порадувало)

• Лазерна епіляція зони бікіні від 500
  • Лазерна епіляція зони бікіні від 500
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
Вінниця вул. Пирогова, 93
Косметологічний центр «Фігура-естетика» спеціалізується як клініка корекції фігури, дієтології та краси шкіри без хірургічного втручання.
Софія, 01 січня '17р.

Кожна жінка хоче залишатися молодою та привабливою якомога довше. Мені в цьому допомагають фахівці косметологічного центру «Фігура-естетика». Клініка пропонує великий вибір омолоджуючих та оздоровчих послуг, якими я із задоволенням користуюся.

• Лазерна епіляція зони бікіні
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
5,6
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр «Оксфор-Медікал» входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

• Елос епіляція зони бікіні від 500
Працює з 09:00-20:00