Лазерна епіляція живота у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Епіляція зони тулуба. Живіт 500 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Лена
Влітку я обираю лазерну епіляцію ніг. В клініці "Моне" панує приємна домашня атмосфера. Відвідування закладу не причиняє дискомфорту. Медичний персонал тут кваліфікований, а обладнання нове, сучасне. Можу рекомендувати без сумнівів.
Клініка лазерної косметології "Моне", допомагає мені завжди гарно виглядати. Я часто користуюся їхніми послугами. Останнє, що я робила це дарсонвалізацію шкіри обличчя. Після процедури поліпшився загальний стан шкіри, зменшилися мішки під очима, шкіра стала більш пружною.
Алина
Після такої стресової роботи, як у мене, потрібно розслабитися. Найкраще це виходить в клініці косметології "Моне". Масаж – антистрес творить чудеса. Після нього я відчуваю себе бадьорим, повному сили та енергії. Приємно мати справу з професіоналами.
4,6
Тернопіль вул. Протасевича, 2
Клініка відновної косметології "Моне" надає якісні та різноманітні послуги для збереження та відновлення краси та молодості. В клініці працюють лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук.
  • Епіляція зони тулуба. Живіт от 500
  • Епіляція зони тулуба. Біла лінія живота от 250