Лазерна епіляція живота у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Галицькому районі (Центр)
Лазерна епіляція живота «Эстет центр, косметологический центр» 450 грн
Знайдено 2 клініки

Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Myrosja Romanyk
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Yura Zapadenets
І тааак...)) Сьогодні закінчив курс видалення інфекційної бородавки, котру "цепанув" підчас Військових Навчань. Навчання закінчились в кінці серпня, проблема проявилась у вересні. Займався "самолікуванням" десь до кінця вересня. В Інтернеті знайшов інформацію, що це "стовбуровий мозоль". Почав його "лікувати" по всіх рецептах з Інтернету. Стало лише гірше. Дійшло до того, що з 2-ої половини вересня до другої половини жовтня я не міг ступити на ліву ногу. Варіанти самолікування закінчились, тому звернувся в цю клініку. Получилось так, що моєю проблемою займалась саме п. Мирослава Новосільська. Під час першого прийому вона мене "вбила" фразою: "Який нагніток/мозоль - це бородавка!". І тут понеслось. "Завдяки мені" процес лікування затягнувся до сьогодні. Багато чим обробляв нОги, багато чим намащував, пив різні вітаміни і т.д., АЛЕ, я від початку 2020-го року ТВЕРДО ступаю на ногу, і не відчуваю ЖОДНОГО болю. Від тої "інфекційної бородавки" не залишилось жодного сліду!!! І посторонніх відчуттів в місці її колишнього існування теж немає. Сказати що я задоволений - не сказати нічого. Так, ви там не купите препарат за 79грн, котрий вирішить ВСІ ваші проблеми, але та "економія котру проводив я" - веде за собою лише зайві витрати. Після вирішення моєї проблеми, я вважаю, що краще звернутись до професіоналів. Дякую, успіхів Вам, і Вашому колективу, котрий досить професійно підібраний!
Львів пл. Данила Галицького, 2
р.Галицький (Центр)
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) живота 450