Імунологічне обстеження у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі імунологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Марта
Хочу подякувати пані Курсі Мар’яні за масаж, Ви точно робите свою справу !!!Перестала боліти спина після масажу і я хочу кричати на весь світ про цей масаж!!! Я дуже довго шукала масажиста саме з освітою фізичного реабілітолога, оскільки саме такі спеціалісти знають , як поставити «на ноги» та усунути біль саме без медикаментів і ти повернешся до життя як нормальна людина !!!! Мар’яна неймовірний професіонал і надзвичайно вічлива особистість , а її руки та знання творять дива !!!Перевірено…щиро дякую вам п. Мар’яно
Наталя
Сьогодні відвідала Медікавер на Рясне. Проходила фіброгастроскопію. Дуже хвилювалась....бо це не з приємних процедур. Лікар Бичков М. прекрасний спеціаліст своєї справи. Дуже приємний і уважний. Пройшло все дуже легко. Не так вже і страшно, як ти собі уявляєш.
Христина
Дуже хороші спеціалісти
СВІТЛАНА
Доброго дня! З великою вдячністю хочу подякувати чудовому лікарю клініки Medicaver Соловей Л.В та її колективу! Щиро дякую за Вашу невтомну працю, за Ваш професіоналізм, за Ваше добре серце, за розуміння кожного пацієнта! Ви наш Янгол- охоронець!
Medicover
5,6
Львів вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.