Лазерное удаление родинок в Киеве (метро Минская)

Возможно, вас интересуют врачи дерматологи возле ст. метро Минская
Лазерное удаление родинки 600 грн
4,0
Найдена 1 клиника
Степанець Мар’яна
Сьогодні мій день почався ідеально в клініці Calm! Вибір я зробила на лікаря і не помилилась. Своє здоров`я я довірила висококваліфікованому та досвідченому професіоналу лікарці Семенюк Наталії Мирославівні. Вона дуже уважна та ввічлива, це дуже важливо для пацієнта. Підтримка лікаря! Все детально пояснила перед проведенням процедури, а під час проведення запитувала як себе почуваю?! До таких лікарів хочеться приходити і приходити. Дякую клініці Calm за таких лікарів!
Стас
Удаляла тут папилому, никак не получалось ее вывести до этого, а тут все прошло успешно.
Вероніка
Дуже сподобалася роботи клініки! Все організовано на найвищому рівні. Кваліфікавані спеціалісти та сучане обладнання. Будемо радити усім своїм знайомим!
Михайло
За молодості ми всі робимо багато помилок, і не був виключенням. Я зробив собі татуювання. Але з часом я вирішив його вивести. Свій вибір я зупинив на лазерному видаленні татуювання. Тому звернувза за допомогою до фахівці цієї клініки. За два сеанси татуювання помітно зблідло, а ще через декілька стало майже непомітне. Навіть не залишилося шрамів. Дякую!
Киев ул. Маршала Тимошенко, 18
м.Минская11 4 м.Оболонь20 4 м.Героев Днепра17 5
Отделение дерматоонкологии и дерматокосметологии Клинической академии лазерной медицины Calm (КАЛМ) предоставляет пациентам широкий перечень услуг по направлениям: дерматология, косметология и трихология. В отделении работают квалифицированные специалисты со значительным опытом работы в этих направлениях.
Стас,

• Лазерное удаление родинки 600

Лазерное удаление родинок в клиниках в других районах Киева

Киев ул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская10 5 м.Кловская15 10 м.Олимпийская29 11
  • Лазерное удаление родинок на теле
Киев ул. Московская, 46/2
м.Печерская9 6 м.Кловская16 7 м.Арсенальная21 7