Ларченко Наталія Миколаївна

27 років досвіду
Консультація 150 грн.
Лікар Ларченко Наталія Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології та репродуктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, пацієнтам, що страждають безпліддям. Лікар займається взяттям гінекологічних мазків, лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки, передменструального синдрому.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Житомир пл. Путятинський , 2

Відгуки пацієнтів

Я рада, что обратилась именно к этому врачу. Такому специалисту не страшно доверить женское здоровье.
Вероніка
Потрапила до Ларченко вже після того, як обійшла кількох лікарів. Їй важливо не симптоми лікувати, а причину хвороби. Тому в моєму випадку вона її встановила і призначила мені лікування. Зараз вже все добре у мене. Дякую!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Київський медичний інститут ім. акад. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» – 1988
  • Вінницький медичний інститут – інтернатура зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» - 1989 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – ТУ «Сучасні аспекти допоміжних репродуктивних технологій» - 2011 р.
  • Державна установа «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» - Школа ендокринної гінекології – 2008-2013 р.р.