Ларченко Наталія Миколаївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Ларченко Наталія Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології та репродуктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, пацієнтам, що страждають безпліддям. Лікар займається взяттям гінекологічних мазків, лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки, передменструального синдрому.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)

Звернулась із серйозною проблемою до Ларченко, отримую адекватне лікування, що дає набагато кращі результати ніж у попередніх лікарів навіть із Києва! Хочу подякувати, що є такий лікар, якому дійсно можна довірити своє здоров'я і майбутнє!
Сабадаш Людмила
Наталья Николаевна мастер своего дела высочайшего класса. Она много лет вместе со мной боролась с моими болячками и, когда, пришли проблемы в семью моей дочери Наталья Николаевна пришла на помощь. Не все так просто в этой жизни, но я спокойна, что хоть хороший женский врач идет рядом. Бесконечно благодарна этому человеку. Желаю ей только добра и здоровья. Земной поклон таким людям и специалистам!!!
Слава
10 травня '17р.
Акушер дающий надежду превратился в алчного , жестокого человека , доктора жаждущего наживы. Ошеломляет бесчувственность , а ее фразы "вас много таких !"
Валерия
Наталья Николаевна — лучший специалист в своей проф. области. Умеет найти подход к каждому пациенту. Всегда подбадривает и настраивает только на выздоровление. Не только вылечивает, но и восстанавливает работу органов половой системы. Никогда не сдается перед болячками, вылечивает до конца. Если рожать-то только у нее!
Я рада, что обратилась именно к этому врачу. Такому специалисту не страшно доверить женское здоровье.
Вероніка
Потрапила до Ларченко вже після того, як обійшла кількох лікарів. Їй важливо не симптоми лікувати, а причину хвороби. Тому в моєму випадку вона її встановила і призначила мені лікування. Зараз вже все добре у мене. Дякую!

• 1988 р. — Київський медичний інститут ім. акад. О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1989 р. — Вінницький медичний інститут – інтернатура зі спеціальності "Акушерство та гінекологія";
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ "Сучасні аспекти допоміжних репродуктивних технологій";
  • 2013 р. — Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України", Школа ендокринної гінекології.