Медичний центр Матерна

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, вищу, першу та другу кваліфікацію, серед них є кандидат медичних наук.

Послуги, які надає заклад:

• екстракорпоральне запліднення;
  • консультація гінеколога, акушера, репродуктолога, генетика, хірурга, онколога, маммолога, дерматовенеролога;
  • УЗД органів малого тазу;
  • радіохвильова терапія;
  • лікування гінекологічних захворювань;
  • обстеження молочної залози;
  • терапія шкірних хвороб;
  • спостереження та супроводження під час вагітності;
  • донорські програми;
  • кріопрограми.

Переваги медичного закладу - оптимальне відношення ціна-якість, повне медичне супроводження, компетентний та ввічливий персонал, інноваційне обладнання.

Місце знаходження центру - провулок Меблевий, 3-А.

• Ціни на послуги

• Консультація акушера-гінеколога 200
  • Повторна консультація акушера-гінеколога 150
  • Консультація гінеколога (кандидат медичних наук) 300
  • Повторна консультація лікаря гінеколога (кандидат медичних наук) 200
  • Пакетна програма "Жіноче здоров'я" (консультація, гінекологічний огляд, мазок на мікрофлору, РАР-мазок, кольпоскопія, огляд молочних залоз, УЗД органів малого тазу) 600
  • Запліднення яйцеклітин, культивування ембріонів (ЕКЗ, перша спроба) 10 800
  • Перенесення ембріонів (ЕКЗ, перша спроба) 3 750
  • Запліднення яйцеклітин, культивування ембріонів (ЕКЗ, друга і наступні спроби) 9 600
  • Перенесення ембріонів (ЕКЗ, друга і наступні спроби) 3 300
  • Повторна консультація гінеколога-репродуктолога 180
  • Ультразвуковий і гормональний моніторинг (ЕКЗ, перша спроба) 1 500
  • Пункція фолікулів (ЕКЗ, перша спроба) з анестезією 8 900
  • Ультразвуковий і гормональний моніторинг (ЕКЗ, друга і наступні спроби) 1 480
  • Пункція фолікулів (ЕКЗ, друга спроба) з анестезією (ЕКЗ, друга і наступні спроби) 7 720
  • Ультразвуковий і гормональний моніторинг (ЕКЗ в природному циклі) 1 050

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
07 червеня '18г.
Отличная клиника, профессионалы доктора, вот только с персоналом на ресепшене беда, как не запишешься вечно все напутают, то дни, то докторов и это портит весь имидж клиники и оставляет неприятный осадок, прошу руководителей обратить на это внимание, спасибо
Людмила
06 травня '18г.
Чудова клініка. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та людське ставлення до пацієнтів. Звернулась до нього рік назад і ось скоро стану щасливою мамою. Величезне дякую!
Т.
22 лютого '18г.
Обратилась в клинику к Циганюк Ольге Петровне с эрозией, которую два года лечила в поликлинике! Доктор провела полное обследование, взяла биопсию в результате оказалась дисплазия 3 стадии. В дальнейшем пришлось прибегнуть оперативному лечению. Сейчас все хорошо! Всем рекомендую Циганюк О.П. как хорошего врача!!! Спасибо доктору и всему мед.персоналу!
Ліда
23 січня '18г.
Хороша клініка,з хорошими лікарями!але особливо я хочу подякувати Колядок З.І, за її високий професіоналізм,за ставлення! Дякую що Ви є!
Юля
20 січня '18г.
Дякую, за Вашу допомогу,а особливо хочу подякувати Колядюк З.І. за її досвіт, розуміння та підримку. Дякую,що Ви є!
Савченко Наталія Валеріївна
14 листопада '17г.
Дуже вдячна лікарям Бенедичуку Ю.В. та Мисарович І.Р.,операційній сестрі Прейзнер А.О. та всім сестрам медичним за лікування,прекрасне ставлення,чуйність,турботу.Дійсно чудова клініка. Всім рекомендую!
Надія
16 липня '17г.
Прекрасна клініка. Висококваліфіковані лікарі. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та чудове ставлення до пацієнтів.
Вероніка
28 квітня '17г.
Висококваліфіковані лікарі. Дуже вдячна за допомогу!
Лискова Ольга
21 квітня '17г.
Все быстро и четко. Обслуживание понравилось.
Лісков Ігор Миколайович
20 квітня '17г.
Все дуже сподобалося. Рекомендую. Є генетик, до якого можна без проблем потрапити і не сидіти, як в інших - півдня.
Ліскова Олена Миколаївна
20 квітня '17г.
Все дуже сподобалось.Обслуговування на високому рівні.
Тамара
02 березеня '17г.
С подозрением на злокачественную опухоль попала на консультацию к онкологу Мурадян А.В. После полного обследования диагноз не подтвердился, но лечением мастопатии занимался именно этот врач. Хочу отметить его профессиональные навыки, индивидуальный подход к каждому пациенту, искреннее желание помочь. Рекомендую.
07 лютого '17г.
Лечусь у Ольги Петровны, очень хороший врач и мне нравится! Рекомендую!
Аліса
Бараташвілі чудовий лікар, про роботу якого чула багато схвальних відгуків, тому в свій час і звернулась до нього. Дійсно гарний гінеколог, з почуттям гумору, вміє підтримати пацієнта. Мені допоміг без проблем!
Світлана
28 жовтня '16г.
Наталія Іванівна прекрасний гінеколог, якого я дуже люблю і поважаю. Під час вагітності спостерігалася у неї, гранично уважне ставлення було. Дуже задоволена!
09 жовтня '16г.
Тетяна Миколаївна компетентний і акуратний лікар. Зверталася до неї з делікатною проблемою. Прийом веде чітко, грамотно, на всі питання є відповіді. Ніяких зайвих аналізів і призначень. Дякую!
Евгения
01 жовтня '16г.
Специалист высокого уровня!
Юрій
23 вересня '16г.
Після відпочинку на морі з'явилися плями, що лущаться на тілі, я вже всякого собі надумав про причини їх появи. Звернувся до Косовану, доктор мені швиденько діагноз поставив і лікування прописав. Все не так страшно було. Дякую док!
Мария
12 вересня '16г.
Спасибо за профессионализм!
11 вересня '16г.
Я безгранично Вам благодарна!
Віталій
08 вересня '16г.
Дружина до Мурадяну зверталася з приводу ущільнень у грудях. Оглянув, напрямок на дослідження виписав, діагноз - мастопатія. Призначив лікування, процедури, дав рекомендації. Загалом дружина позбулася цієї проблеми. Спасибі лікарю!
Вера
08 вересня '16г.
После консультации жизнь изменилась, огромное спасибо.
06 вересня '16г.
Приходилось обращаться к Бенедичуку. Замечательный доктор и доброжелательный человек. Спасибо большое за профессионализм, ответственность, отзывчивость!
Юлия
16 серпня '16г.
Грамотный врач, диагностику проводит качественно.
Галина
Бараташвілі досвідчений і позитивний лікар. Швидко вилікував у мене молочницю. Велике йому спасибі за допомогу, чуйність і уважність, а також за корисні консультації!
Ника
05 червеня '16г.
Хочу поблагодарить за помощь и ответственность.

Лікарі клініки Медичний центр Матерна

Дерматовенеролог
Консультація 200 грн.
Циганюк Ольга Петрівна
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Консультація від 200 грн.
Обрати фах
  • Репродуктолог
  • Уролог
очистити
+38 (041) 244-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Київська, 73
Клініка сучасної стоматології “Дента+” на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Житомир Прохідний пров., 3а
7,4
Центр естетичної медицини “Дерма +” надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.