Психотерапевти в Житомирі

Валерія
Хочу висловити свою щиру подяку Лесі Дмитрівні. Вона дійсно професіонал високого класу, методи її роботи повернули мене до нормального життя. Дуже вдячна цьому лікарю !
23 жовтня '16 г.
Ксения
Проводила мне процедуры не раз. Все успешно
09 липня '16 г.
Невролог, Рефлексотерапевт
Лікар першої категорії, головний лікар Черниш Леся Дмитрівна спеціалізується в області нефрології, рефлексотерапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної системи та больовим синдром. Лікар займається лікуванням гломерулонефриту, пієлонефриту, сечо-кам’яної хвороби, циститу. Спеціалізується на лікуванні неврозів, проведенні голковколювання (акупунктурі) при невритах, лікуванні вегетосудинної дистонії різних форм.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Невролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні неврологічних патологій. Виконує лікувальні блокади. Приймає пацієнтів з мігренню, вегетосудинною дистонією, порушенням сну та уваги, невралгією, остеохондрозом. Лікує наслідки інсультів, черепно-мозкових травм, запальних захворювань ЦНС.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Житомир вул. Вітрука, 32