Медичний центр Пролісок+

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикой та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини. В штаті фахівці вищої, першої та другої категорії акредитації.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультація вузького спеціаліста (невролога, кардіолога, ЛОРа, терапевта, дерматовенеролога, ендокринолога, педіатра, хірурга, уролога, гінеколога, офтальмолога, косметолога);
  • УЗД;
  • клінічні дослідження;
  • масаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • реабілітація після інсульту;
  • виготовлення ортопедичного взуття та устілок;
  • косметологічні процедури.

Переваги клініки - широкий спектр послуг, доброзичливий та турботливий персонал, комплексне лікування, індивідуальний підхід.

Місце знаходження - Малин, вул. Гагаріна, 27.

• Ціни на послуги

• ЕКГ з розшифровкою 50
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 300
  • Добове моніторування артеріального тиску 250
  • Консультація хірурга 120
  • Консультація хірурга в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація хірурга на дому 200
  • Розкриття абсцесу 100
  • Розкриття косного панарицію 120
  • Видалення гострокінечних кондилом методом діатермокоагуляції (1 сеанс) 150
  • Консультація дерматолога 120
  • Консультація дерматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація дерматолога на дому 200
  • Дерматоскопія з цифровою фотофіксацією 200
  • Анонімна консультація дерматолога 150
  • Консультація дерматовенеролога 120
  • Видалення швів (за 1 шов) 20
  • Видалення косметичного шву 40
  • Консультація уролога 150
  • Консультація уролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 120
  • Бужування уретри 100
  • Кругове розсічення крайньої плоті при фимозі від 800
  • Пластика уздечки крайньої плоті полового члену від 800
  • Операція з приводу водянки яєчка від 1 500
  • Консультація гінеколога 150
  • Консультація гінеколога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 120
  • Консультація офтальмолога 120
  • Консультація офтальмолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Тонометрія 40
  • Ін'єкція внутрішньом'язева 5
  • Ін'єкція внутрішньовенна 15
  • Інфузія внутрішньовенна 25
  • Венопункція 15
  • Ін'єкція внутрішньо шкірна 15
  • Консультація терапевта 120
  • Консультація терапевта в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація терапевта на дому 200
  • Консультація терапевта з проведенням ЕКГ 140
  • Консультація кардіолога 120
  • Консультація кардіолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація отоларинголога 120
  • Консультація отоларинголога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація отоларинголога на дому 200
  • Розкриття фурункула носа, слухового проходу, абсцесів ЛОР-локалізації 200
  • Зашиття ран ЛОР-органів 100
  • Видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів 200
  • Видалення стороннього тіла з носа 100
  • Видалення чужорідного тіла з вуха 50
  • Пневмомассаж барабанної перетинки 30
  • Консультація невролога 120
  • Консультація невролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація невролога на дому 200
  • Консультація невролога з доплерографією екстракраніальних судин 220
  • Консультація невролога з проведенням паравертебральної блокади 150
  • Консультація невролога з проведенням голкорефлексотерапії 200
  • Консультація невролога з проведенням сеансу кінезіотерапії 150
  • Консультація невролога з проведенням сеансу мануальної терапії (міофасциальний реліз) 200
  • Паравертебральна блокада 50
  • Голкотерапія 150
  • Голкотерапія (5 процедур) 500
  • Консультація ендокринолога 120
  • Консультація ендокринолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація ендокринолога на дому 200
  • Консультація ревматолога 120
  • Консультація ревматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація педіатра 120
  • Консультація педіатра в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
  • Консультація педіатра на дому 200

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Леонід
03 березеня '17г.
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
Алексей
10 лютого '17г.
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Валерія
23 жовтня '16г.
Хочу висловити свою щиру подяку Лесі Дмитрівні. Вона дійсно професіонал високого класу, методи її роботи повернули мене до нормального життя. Дуже вдячна цьому лікарю !
Лада
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
Прекрасный специалист, вежливый человек. Побольше б таких!
Леонид
03 жовтня '16г.
Спасибо за восстановление дыхания!
Ігор
28 вересня '16г.
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
Антоніна
28 вересня '16г.
Знав, що Галицька найкращий спеціаліст, бо мені її так порекомендували, але все одно був щиро здивований її професіоналізмом. Більш досвідченого і відповідального лікаря не можна жадати. Дякую!
Вероника
21 вересня '16г.
Всю беременность чувствовала квалифицированную помощь и поддержку Татьяны Николаевны. Были моменты, когда только профессионализм врача позволил мне избежать прерывания. Родила здорового ребенка. Благодарю доктора!
Галина
12 вересня '16г.
Отличный специалист. Всем довольна
Дмитрий
11 вересня '16г.
Хороший врач. Все понимает с полуслова. Спасибо за все!
Олександр
06 вересня '16г.
Лікування у Дударенко мені сподобалося, адже він не призначає зайвих ліків, чітко і зрозуміло дає вказівки і поради по лікуванню. Всі його приписи і призначення виявляються дієвими.
Володимир
03 вересня '16г.
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Наталя
01 вересня '16г.
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.
Алла
Валентин Васильевич опытный гинеколог, для него нет трудностей постановки диагноза даже в сложных случаях. Отличный врач!
Ірина
05 серпня '16г.
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
Максим
25 липня '16г.
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
Любовь
23 липня '16г.
Осмотром довольна, все быстро и понятно.
Владимир
19 липня '16г.
Спасибо за восстановление здоровья!
Вероника
14 липня '16г.
Спасибо за помощь! Специалист высшего класса!
11 липня '16г.
Ми у Мікутель лікуємось не перший день, тому чудово знаємо можливості цього педіатра. Дуже задоволені її відношенням до дитини та ефективністю буд-якого лікування у неї. Тому нам подобається саме цей лікар.
Ксения
09 липня '16г.
Проводила мне процедуры не раз. Все успешно
Рита
08 липня '16г.
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!
Валерия
Обращалась для вскрытия гнойника на ноге. Спасибо за труд!
Лілія
Як терапевт Розживіна відмінно себе показала. Помітно, що лікар з досвідом і глибокими знаннями. Мені вона діагноз відразу поставила, потім все одно на аналізи відправила, щоб не було ніяких сумнівів. Все підтвердилося. Курс лікування пройшла. Одужала.
07 червеня '16г.
Врач очень грамотный, опытный. Такому можно доверять!
Лиза
10 травня '16г.
Обратилась с малышом на прошлой неделе, симптомы исчезли уже через 3 дня. Вот это врач!!

Лікарі клініки Медичний центр Пролісок+

• Хірург
  • Ендокрінолог
очистити
+38 (041) 244-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
Житомир вул. Бородія, 32/98
7,3
Центр естетичної медицини Модус створений у 2008 році, спеціалізований в сфері краси і здоров’я шкіри, волосся, профілактичних процедурах.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-17:00
Житомир вул. В. Бердичівська, 32 (каб. 19)
6,9
Кабінет судинного хірурга Сандера С.В. в Житомирі спеціалізований в області флебології, проводить діагностику та лікування захворювань судин. У кабінеті працює лікар-хірург, флеболог, кандидат медичних наук.
Вт: 10:00-16:00
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.