Пролісок+, медичний центр

Житомир, (м. Малин), м. Малін, вул. Гагаріна, 27
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини. Працюють фахівці вищої, першої та другої категорії акредитації.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультація вузького спеціаліста (невролога, кардіолога, ЛОРа, терапевта, дерматовенеролога, ендокринолога, педіатра, хірурга, уролога, гінеколога, офтальмолога, косметолога);
  • УЗД;
  • клінічні дослідження;
  • масаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • реабілітація після інсульту;
  • виготовлення ортопедичного взуття та устілок;
  • косметологічні процедури.

Переваги клініки — широкий спектр послуг, доброзичливий та турботливий персонал, комплексне лікування, індивідуальний підхід.

Пролісок+, медичний центр, вартість послуг:

• Доплерографія екстракраніальних судин 150
  • Пластика уздечки крайньої плоті полового члену від 800
  • Операція з приводу водянки яєчка від 1 500
  • Консультація венеролога 170
  • Консультація гінеколога 170
  • Консультація гінеколога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Кислотний пілінг шкіри обличчя 500
  • Біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою 2 150
  • Ін'єкції Діспорту (ботокс) від 1 500
  • Ін'єкційна контурна пластика 3 500
  • Консультація дерматолога 170
  • Консультація дерматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація дерматолога на дому 250
  • Дерматоскопія з цифровою фотофіксацією 200
  • Анонімна консультація дерматолога 200
  • Консультація дерматовенеролога 170
  • Видалення гострокінечних кондилом методом діатермокоагуляції (1 сеанс) 150
  • Видалення папілом,бородавок 100
  • Консультація кардіолога 170
  • Консультація кардіолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Магніто-лазерна терапія апаратом МІТ-11 50
  • Грязьові компреси, один відділ 70
  • Гальваногрязелікування, один віділ 70
  • Грязьове обгортання 120
  • ЛФК дитяче (до 12 років), індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 40
  • ЛФК (дорослі і діти з 12 років), індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 45
  • ЛФК при інсульті, індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 150
  • Лікувальний масаж загальний 200
  • Лікувальний масаж загальний, дитячий (до 7 років) 80
  • Лікувальний масаж дитячий, 1 зона 80
  • Консультація невролога 170
  • Консультація невролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація невролога на дому 250
  • Консультація невролога з доплерографією екстракраніальних судин 300
  • Консультація невролога з проведенням паравертебральної блокади 200
  • Консультація невролога з проведенням голкорефлексотерапії 300
  • Консультація невролога з проведенням сеансу кінезіотерапії 200
  • Консультація невролога з проведенням сеансу мануальної терапії (міофасциальний реліз) 270
  • Паравертебрально (невральна) блокада від 50
  • Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок 400
  • Консультація отоларинголога 170
  • Консультація отоларинголога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація отоларинголога на дому 250
  • Розкриття фурункула носа, слухового проходу, абсцесів ЛОР-локалізації 200
  • Зашиття ран ЛОР-органів 100
  • Видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів 200
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з носу 100
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха 50
  • Пневмомассаж барабанної перетинки (перетинкового утворення) 30
  • Консультація офтальмолога 170
  • Консультація офтальмолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Тонометрія 40
  • Консультація педіатра 170
  • Консультація педіатра в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація педіатра на дому 250
  • Консультація педіатра з видачею довідки для відвідування дитячого садка 190
  • Консультація ревматолога 170
  • Консультація ревматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Голковколювання (методом су джок або аурикулотерапії ), 1 сеанс 150
  • Голкотерапія (5 процедур) 500
  • Оформлення довідки для відвідування басейну 50
  • Ін'єкція внутрішньо шкірна 20
  • Консультація терапевта 170
  • Консультація терапевта в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація терапевта на дому 250
  • Консультація терапевта з проведенням ЕКГ 190
  • Консультація терапевта з розшифровкой знімку рентгенограмми 190
  • Ін'єкція внутрішньом'язева 10
  • Ін'єкція внутрішньовенна 10
  • Первинна обробка рани 60
  • Видалення інородного тіла хірургічним методом 100
  • Консультація хірурга 170
  • Консультація хірурга в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація хірурга на дому 250
  • Розкриття фурункула 100
  • Розкриття флегмони 150
  • Розкриття карбункула 120
  • Розкриття абсцесу 100
  • Видалення швів (за 1 шов) 20
  • Видалення косметичного шву 40
  • Консультація уролога 170
  • Консультація уролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Бужування уретри у чоловіків 100
  • Інстиляція в сечовий міхур лікарських засобів 70
  • Катетеризація сечового міхура у чоловіків і жінок 60
  • Відалення папілом, кондилом від 100
  • Анестезія при видаленні папілом, кондилом 10
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ, добове моніторування артеріального тиску 520
  • Консультація ендокринолога 170
  • Консультація ендокринолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація ендокринолога на дому 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
09 травня '19р.
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Валерія
Хочу висловити свою щиру подяку Лесі Дмитрівні. Вона дійсно професіонал високого класу, методи її роботи повернули мене до нормального життя. Дуже вдячна цьому лікарю !
Лада
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
Прекрасный специалист, вежливый человек. Побольше б таких!
Леонид
Спасибо за восстановление дыхания!
Ігор
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
Антоніна
Знав, що Галицька найкращий спеціаліст, бо мені її так порекомендували, але все одно був щиро здивований її професіоналізмом. Більш досвідченого і відповідального лікаря не можна жадати. Дякую!
Вероника
Всю беременность чувствовала квалифицированную помощь и поддержку Татьяны Николаевны. Были моменты, когда только профессионализм врача позволил мне избежать прерывания. Родила здорового ребенка. Благодарю доктора!
Отличный специалист. Всем довольна
Дмитрий
Хороший врач. Все понимает с полуслова. Спасибо за все!
Олександр
Лікування у Дударенко мені сподобалося, адже він не призначає зайвих ліків, чітко і зрозуміло дає вказівки і поради по лікуванню. Всі його приписи і призначення виявляються дієвими.
Володимир
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Наталя
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.
Алла
Валентин Васильевич опытный гинеколог, для него нет трудностей постановки диагноза даже в сложных случаях. Отличный врач!
Ірина
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
Максим
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
Любовь
Осмотром довольна, все быстро и понятно.
Владимир
Спасибо за восстановление здоровья!
Вероника
Спасибо за помощь! Специалист высшего класса!
Ми у Мікутель лікуємось не перший день, тому чудово знаємо можливості цього педіатра. Дуже задоволені її відношенням до дитини та ефективністю буд-якого лікування у неї. Тому нам подобається саме цей лікар.
Ксения
Проводила мне процедуры не раз. Все успешно
Рита
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!
Валерия
Обращалась для вскрытия гнойника на ноге. Спасибо за труд!
Лілія
Як терапевт Розживіна відмінно себе показала. Помітно, що лікар з досвідом і глибокими знаннями. Мені вона діагноз відразу поставила, потім все одно на аналізи відправила, щоб не було ніяких сумнівів. Все підтвердилося. Курс лікування пройшла. Одужала.
Врач очень грамотный, опытный. Такому можно доверять!
Лиза
10 травня '16р.
Обратилась с малышом на прошлой неделе, симптомы исчезли уже через 3 дня. Вот это врач!!

Зверніть увагу на інші клініки:
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,4
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
6,7
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.