Медичний центр Пролісок+

Житомир, Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини. Працюють фахівці вищої, першої та другої категорії акредитації.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультація вузького спеціаліста (невролога, кардіолога, ЛОРа, терапевта, дерматовенеролога, ендокринолога, педіатра, хірурга, уролога, гінеколога, офтальмолога, косметолога);
  • УЗД;
  • клінічні дослідження;
  • масаж;
  • лікувальна фізкультура;
  • реабілітація після інсульту;
  • виготовлення ортопедичного взуття та устілок;
  • косметологічні процедури.

Переваги клініки — широкий спектр послуг, доброзичливий та турботливий персонал, комплексне лікування, індивідуальний підхід.

Місце знаходження - Малин, вул. Гагаріна, 27.

• Ціни на послуги

• ЕКГ з розшифровкою 50
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 320
  • Добове моніторування артеріального тиску 270
  • Консультація хірурга 170
  • Консультація хірурга в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація хірурга на дому 250
  • Видалення гострокінечних кондилом методом діатермокоагуляції (1 сеанс) 150
  • Видалення папілом,бородавок 100
  • Анестезія шкіри при видаленні папілом,бородавок 10
  • Консультація дерматолога 170
  • Консультація дерматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація дерматолога на дому 250
  • Дерматоскопія з цифровою фотофіксацією 200
  • Анонімна консультація дерматолога 200
  • Консультація дерматовенеролога 170
  • Видалення швів (за 1 шов) 20
  • Видалення косметичного шву 40
  • Консультація уролога 170
  • Консультація уролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Забір матеріалу для дослідження 20
  • Анестезія при видаленні папілом, кондилом 10
  • Кругове розсічення крайньої плоті при фимозі від 800
  • Операція з приводу водянки яєчка від 1 500
  • Консультація гінеколога 170
  • Консультація гінеколога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Забір матеріалу для дослідження 20
  • Консультація офтальмолога 170
  • Консультація офтальмолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Тонометрія 40
  • Ін'єкція внутрішньом'язева 10
  • Ін'єкція внутрішньовенна 10
  • Інфузія внутрішньовенна 30
  • Венопункція 20
  • Ін'єкція внутрішньо шкірна 20
  • Консультація терапевта 170
  • Взяття венозної крові одноразовими системами 30
  • Консультація терапевта в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Взяття матеріалу в транспортний контейнер (сеча,мокрота,кал, сперма) 20
  • Ще...
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ, добове моніторування артеріального тиску 520
  • Озокеритові аплікації, один відділ 50
  • Ін'єкційна контурна пластика 3 500
  • Сухе витяжіння грудного та поперекового відділів хребта,1 сеанс 70
  • Сухе витяжіння шийного відділу хребта, 1 сеанс 40
  • Консультація невролога 170
  • Консультація невролога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація невролога на дому 250
  • Консультація невролога з доплерографією екстракраніальних судин 300
  • Консультація невролога з проведенням паравертебральної блокади 200
  • Консультація невролога з проведенням голкорефлексотерапії 300
  • Консультація невролога з проведенням сеансу кінезіотерапії 200
  • ЛФК дитяче (до 12 років), індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 40
  • ЛФК (дорослі і діти з 12 років), індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 45
  • ЛФК при інсульті, індивідуальне заняття з методистом (30 хв) 150
  • Тироксин загальний (Т4 заг.) 130
  • Трийодтиронін вільний (Т3 віл.) 130
  • Трийодтиронін загальний(Т3 заг.) 130
  • Консультація кардіолога 170
  • Консультація кардіолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація отоларинголога 170
  • Консультація отоларинголога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація отоларинголога на дому 250
  • Пневмомассаж барабанної перетинки (перетинкового утворення) 30
  • Голковколювання (методом су джок або аурикулотерапії ), 1 сеанс 150
  • Голкотерапія (5 процедур) 500
  • Консультація ендокринолога 170
  • Консультація ендокринолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація ендокринолога на дому 250
  • Консультація ревматолога 170
  • Консультація ревматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація педіатра 170
  • Консультація педіатра в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація педіатра на дому 250
  • Консультація педіатра з видачею довідки для відвідування дитячого садка 190
  • Консультація венеролога 170

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Людмила
09 травня '19г.
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Леонід
03 березеня '17г.
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Вита
Валентин Васильевич - гинеколог от Бога! В беседе со мной сказал, что всех своих пациентов лечит, как родственников. Для меня эти слова звучали словно песня. Теперь я уверена, что у меня есть личный гинеколог, которого с гордостью могу рекомендовать всем!
Алексей
10 лютого '17г.
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Валерія
23 жовтня '16г.
Хочу висловити свою щиру подяку Лесі Дмитрівні. Вона дійсно професіонал високого класу, методи її роботи повернули мене до нормального життя. Дуже вдячна цьому лікарю !
Лада
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
Прекрасный специалист, вежливый человек. Побольше б таких!
Леонид
03 жовтня '16г.
Спасибо за восстановление дыхания!
Ігор
28 вересня '16г.
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
Антоніна
28 вересня '16г.
Знав, що Галицька найкращий спеціаліст, бо мені її так порекомендували, але все одно був щиро здивований її професіоналізмом. Більш досвідченого і відповідального лікаря не можна жадати. Дякую!
Вероника
21 вересня '16г.
Всю беременность чувствовала квалифицированную помощь и поддержку Татьяны Николаевны. Были моменты, когда только профессионализм врача позволил мне избежать прерывания. Родила здорового ребенка. Благодарю доктора!
Галина
12 вересня '16г.
Отличный специалист. Всем довольна
Дмитрий
11 вересня '16г.
Хороший врач. Все понимает с полуслова. Спасибо за все!
Олександр
06 вересня '16г.
Лікування у Дударенко мені сподобалося, адже він не призначає зайвих ліків, чітко і зрозуміло дає вказівки і поради по лікуванню. Всі його приписи і призначення виявляються дієвими.
Володимир
03 вересня '16г.
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Наталя
01 вересня '16г.
Якось звернувся зі скаргами на здоров'я до Кравченко. Доктор призначила мені лікування і змусила задуматися про шкідливі звички. Через місяць вже було помітно поліпшення самопочуття. Продовжую консультуватися у лікаря, все влаштовує.
Алла
Валентин Васильевич опытный гинеколог, для него нет трудностей постановки диагноза даже в сложных случаях. Отличный врач!
Ірина
05 серпня '16г.
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
Максим
25 липня '16г.
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
Любовь
23 липня '16г.
Осмотром довольна, все быстро и понятно.
Владимир
19 липня '16г.
Спасибо за восстановление здоровья!
Вероника
14 липня '16г.
Спасибо за помощь! Специалист высшего класса!
11 липня '16г.
Ми у Мікутель лікуємось не перший день, тому чудово знаємо можливості цього педіатра. Дуже задоволені її відношенням до дитини та ефективністю буд-якого лікування у неї. Тому нам подобається саме цей лікар.
Ксения
09 липня '16г.
Проводила мне процедуры не раз. Все успешно
Рита
08 липня '16г.
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!
Валерия
Обращалась для вскрытия гнойника на ноге. Спасибо за труд!
Лілія
Як терапевт Розживіна відмінно себе показала. Помітно, що лікар з досвідом і глибокими знаннями. Мені вона діагноз відразу поставила, потім все одно на аналізи відправила, щоб не було ніяких сумнівів. Все підтвердилося. Курс лікування пройшла. Одужала.
07 червеня '16г.
Врач очень грамотный, опытный. Такому можно доверять!
Лиза
10 травня '16г.
Обратилась с малышом на прошлой неделе, симптомы исчезли уже через 3 дня. Вот это врач!!
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
Житомир вул. Леха Качинського, 4
9,3
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Бородія, 32/98
Центр естетичної медицини Модус створений у 2008 році, спеціалізований в сфері краси і здоров’я шкіри, волосся, профілактичних процедурах.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-17:00
Житомир вул. Любарська, 4
8,9
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.