Трощенко Ганна Віталіївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
лікар вищої категорії
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.

Альона
Прекрасний спеціаліст і чуйна людина! Стояла на обліку по вагітності у Анни Віталіївни і дуже цим задоволена! Окреме дякую персоналу клініки за людяне ставлення (і навіть до таких істеричок, як я)
Анастасія
Зверталася до багатьох зі своєю проблемою. Результату не було ніякого. Тільки Трощенко встановила причину, через яку були всі невдачі, правильно підібраний курс лікування допоміг з цією хворобою впоратися. Дякую!
Диана
Только положительные эмоции!!!