Григор’єва Мар’яна Ігорівна

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на питаннях планування та ведення вагітності. Займається корекцією безпліддя, відновлює менструальний цикл. Готує організм до періоду вагітності, лікує запальні та інфекційні захворювання. Приймає вагітних, оцінює їх загальний стан. Надає комплексну підтримку у післяпологовий період, усуває травми та ускладнення.

Олександра
Звернулася до цього фахівця для профілактичного огляду. Мені сподобалося ввічливе ставлення і індивідуальний підхід лікаря до пацієнтів. Лікар мене вислухав, задавала необхідні питання. Все детально пояснила, простою мовою, зрозумілою для звичайної людини, дала необхідні рекомендацій. Мар'яна Ігорівна здалася мені чуйною, дуже уважною та професійним лікарем. При необхідності буду звертатися до неї і рекомендувати її своїм знайомим і близьким.
Вікторія
Просто неймовірна спеціалістка! Вперше на прийомі я відчувала себе так комфортно.