Мати та дитина, медичний центр

9.2

м.Минская

47 15

м.Оболонь

49 12
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 8 (корп. 4)

м.Оболонь

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології. В штаті закладу лікарі вищої, першої та другої категорії кваліфікації, які мають досвід у своїй галузі.

Послуги, які надає клініка:

• консультація спеціаліста (акушера-гінеколога, уролога, онколога, ендокринолога);
  • ультразвукова діагностика;
  • УЗД на різних термінах вагітності;
  • цервікометрія;
  • доплерометрія;
  • кардіотокографія;
  • комплексні програми гінекологічного напрямку;
  • ЕКЗ;
  • клінічна та біохімічна діагностика;
  • генетичні дослідження;
  • оперативне гінекологічне втручання;
  • медичні маніпуляції.

Переваги центру - європейський рівень обслуговування, високотехнологічне оснащення, сучасні методи, комфортні умови, доброзичливий персонал, затишна атмосфера, міжнародний досвід.

Мати та дитина, медичний центр, вартість послуг:

• УЗИ, ультразвуковое исследование почек и мочевыводящих путей
  • УЗИ, ультразвуковое исследование органов малого таза 435
  • УЗИ, ультразвуковое исследование молочной железы
  • УЗИ, ультразвуковое исследование щитовидной железы
  • УЗИ, ультразвуковое исследование органов брюшной полости
  • УЗИ, ультразвуковое исследование предстательной железы
  • УЗИ, ультразвуковое исследование органов мошонки
  • УЗИ, ультразвуковое исследование кавернозных тел и белковой оболочки полового члена
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Кольпоскопія
  • Ехосальпінгографія (дослідження прохідності маткових труб під контролем УЗД)
  • Програма «Собі коханій!» АКЦІЙНА
  • Програма профілактики «Щорічна до 30 років»
  • Програма профілактики «Щорічна 30-45 років»
  • Програма профілактики «Щорічна після 45 років»
  • Програма профілактики «Захворювань шийки матки»
  • Програма діагностики «Патологія шийки матки»
  • Програма «Визначеність»
  • Програма «Планування вагітності»
  • Програма «Планування вагітності» (для пари)
  • Ще...
  • Консультативная программа «Партнерская расширенная». Программа партнерской консультации с комплексом анализов и УЗ диагностикой.У мужчины: Прием 2. Консультация врача первичная (уролога-андролога), спермограмма, микроскопия урогенитальных выделений.
  • Тимчасове перебування в палаті
  • Ін'єкція внутрішньом'язова
  • Ін'єкція внутрішньовенна
  • Забір мазків
  • Консультация первичная врача высшей категории
  • Консультация повторная врача высшей категории
  • Консультація первинна лікаря-фахівця (репродуктолога, акушера-гінеколога) з кольпоскопією
  • Консультація повторна лікаря-фахівця (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога)
  • Консультація фахівця ембріологічного напрямки
  • Консультація первинна лікаря-фахівця (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога) + розробка програми Лікування
  • Консультативная программа «Партнерская расширенная». Программа партнерской консультации с комплексом анализов и УЗ диагностикой. У женщины: Прием 1. Консультация врача первичная (репродуктолога), анализы: Анти-Мюллеров гормон, УЗИ органов малого таза, (PA
  • Консультативний пакет «Стандарт плюс» (Прийом за результатами аналізів, відеокольпоскопія, (PAP-тест), мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу)
  • Лазерная шлифовка рубцов
  • Пакет «Інвазивна діагностична пренатальна процедура в I триместрі» (з визначенням каріотипу по ворсинами хоріона)
  • Пакет «Інвазивна діагностична пренатальна процедура в II триместрі» (з визначенням каріотипу по амніоцити)
  • Пакет «Інвазивна діагностична пренатальна процедура в II триместрі» (з визначенням каріотипу по амніоцити і ворсинками хоріона)
  • Інвазивна діагностична пренатальна процедура I триместр. Двійнята. (З визначенням каріотипу по ворсинами хоріона)
  • Інвазивна діагностична пренатальна процедура в II триместрі. Двійнята. (З визначенням каріотипу по амніоцити)
  • Інвазивна діагностична пренатальна процедура в II триместрі. Двійнята. (З визначенням каріотипу по амніоцити і ворсинками хоріона)
  • Пренатальна інвазивна діагностична процедура
  • Пренатальна інвазивна діагностична процедура. Двійнята.
  • Програма «Обов'язкове обстеження перед ЕКО»
  • Ще...
  • Лікування сечосольового діатезу нирок і МКБ, сечокам'яної хвороби (дрібних конкрементів нирок) і придбаних кіст нирок
  • Лікування урогенітального кандидозу у чоловіків
  • Лікування хронічного бактеріального простатиту
  • Лікування конгестивного (абактеріального) простатиту
  • Лікування баланопостита
  • Лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози
  • Лікування папілом / кондилом статевих органів
  • Лікування хронічного пієлонефриту
  • Лікування хронічного циститу
  • Лазерне Лікування нетримання сечі
  • Лазерное омоложение влагалища
  • Малоінвазивна ниткова перінеопластика
  • Кольпоперинеолеваторопластика
  • Биопсия шейки матки (с морфологическим исследованием и анестезией)
  • Аспірація сперми з яєчка (TESА)
  • Бужування цервікального каналу (з анестезією)
  • Оперативне Лікування фімозу
  • Гістероскопія
  • Лапароскопия оперативно-диагностическая
  • лапаротомія

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Віта
22 січня '20р.
Мій лікар, до якого я постійно зверталася. пішла у декретну відпустку. Довелося шукати нового спеціаліста. Друзі порадили Заіку Ларису Володимирівну. Жодного разу не пошкодувала що потрапила до неї на прийом. Уважно поставилася до мене, доступно без замудрих медичних термінів та вичерпно відповіла на поставлені запитання. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую!
Сергій
19 січня '20р.
Нещодавно був на прийомі у Ірини Леонтіївни. Цілком та повністю задоволений візитом. Доступно пояснює симптоми і їх причини, розписує лікування, відповідає на питання. Завжди заспокоїть і пояснить ситуацію з позитивної сторони, при цьому не упускаючи нічого важливого, що як на мене є одним з головним якостей характеру для лікаря. Рекомендую!
Олександра
17 грудня '19р.
Звернулася до цього фахівця для профілактичного огляду. Мені сподобалося ввічливе ставлення і індивідуальний підхід лікаря до пацієнтів. Лікар мене вислухав, задавала необхідні питання. Все детально пояснила, простою мовою, зрозумілою для звичайної людини, дала необхідні рекомендацій. Мар'яна Ігорівна здалася мені чуйною, дуже уважною та професійним лікарем. При необхідності буду звертатися до неї і рекомендувати її своїм знайомим і близьким.
Карина
31 травня '19р.
Очень нравится .Врачи очень хорошие особено гениколог Анна Веталивна
Альона
18 червеня '18р.
Прекрасний спеціаліст і чуйна людина! Стояла на обліку по вагітності у Анни Віталіївни і дуже цим задоволена! Окреме дякую персоналу клініки за людяне ставлення (і навіть до таких істеричок, як я)
09 червеня '17р.
Стала у Анастасии Сергеевны на учет. Довольна очень и очень! Никаких очередей, все точно по времени. Она внимательна и ничего ты от нее не скроешь) Хочу отдельно отметить и персонал клиники - врача, который УЗИ делает Трощенко, других девочек. Прихожу к ним как к хорошим подругам в гости. И снимки нашего будущего малыша сделали, теперь у нас есть первый альбом)) Это такая радость, просто не передать! Огромное спасибо им!
22 травня '17р.
Два года назад у мамы обнаружили злокачественное образование в области груди. По советам знакомых, долго не думая мы обратились в клинику Мать и дитя к доктору онкохирургу Станкевич Инне Станиславовне. Пройти нам пришлось через многое, страшно вспоминать даже…Но, к счастью, благодаря прекрасному специалисту сейчас с мамой все хорошо, болезнь мы победили!
Саша
17 травня '17р.
Журавлева Юлия Анатольевна – прекрасный врач-эндокринолог и гинеколог клиники Мать и дитя. Имея проблемы с эндокринной системой еще со школьных лет, у меня возникли некие проблемы в период беременности два года назад. Благодаря наблюдению у Юлии Анатольевны, мне удалось выносить и родить здорового сыночка. Спасибо Вам огромное доктор за вашу работу!
Виктория
16 травня '17р.
Наверняка каждый родитель, узнавший о долгожданной беременности, хочет сделать все необходимое для того, чтобы все прошло хорошо и в конечном результате родить здорового малыша. Так случилось и со мной, когда после 4 лет попыток забеременеть положительного результата не было. И вот, по совету знакомой, я попала на прием к прекрасному доктору-гинекологу клиники Мать и дитя – Трощенко Анне Витальевне. Сегодня нашему малышу уже более года.
Аня
15 травня '17р.
Хочу выразить огромную благодарность лучшему врачу-онкологу Кошмеринской Алине Николаевне из клиники Мать и дитя, которая на ранней стадии обнаружила у моей мамы страшное заболевание и помогла его устранить в ходе тщательного лечения. К счастью все уже позади! Спасибо вам Алина Николаевна! Всем рекомендую прекрасного доктора!
Снежа
13 травня '17р.
Когда у мужа возникли некие проблемы по «мужской» части, увидев его переживания, не раздумывая записала его в клинику Мать и дитя. Нам посоветовали прекрасного врача Побережного Евгения Павловича. Как оказалось, это действительно очень хороший специалист, который помог мужу вернуть здоровье и уверенность в себе. Спасибо Вам доктор за Ваши труды!
Даша
01 березеня '17р.
Мне все понравилось - и отношение персонала, и квалификация врачей. Остались приятные впечатления и хороший результат от лечения. Хочу поблагодарить Никитину Анастасию Сергеевну за организацию работы клиники. Так держать!
01 березеня '17р.
Редкое сочетание профессионализма и человеческих качеств. Очень довольна, что попала к ней. Рекомендую
Антон
14 лютого '17р.
Дякую Євгенію Петровичу за вчасну професійну допомогу. Точний діагноз та сучасне результативне лікування врятувало мене від тяжких ускладнень. Побережний – чудовий уролог!
Олеся
09 лютого '17р.
С большим уважением отношусь к работе Врача-онколога Кошмеринской Алины Николаевны. Во время проведения диагностики на раннем этапе распознала страшную болезнь. Курс на правильное лечение и последующее выздоровление был взят с ее легкой руки и доброго сердца. Вы лучшая.
Анастасія
15 листопада '16р.
Зверталася до багатьох зі своєю проблемою. Результату не було ніякого. Тільки Трощенко встановила причину, через яку були всі невдачі, правильно підібраний курс лікування допоміг з цією хворобою впоратися. Дякую!
Лидия
08 листопада '16р.
У меня приятные впечатления от посещения Инны Станиславовны. Во-первых она отличный и компетентный онколог, ну а во-вторых поставленный ей диагноз избавил меня от страхов, опухоль не обнаружили. Браво!
Дарья
23 жовтня '16р.
Мельник очень востребованный УЗИ диагност. Многие пациенты именно к ней стремятся на исследование записаться. Думаю это много о чем говорит. Классный специалист!
Виктория
19 вересня '16р.
Благодарю за быструю и точную постановку диагноза.
Марк
17 вересня '16р.
Я рад, что нашел врача, который мне действительно помог.
17 вересня '16р.
З Аліною Миколаївною мені довелося пройти довгий шлях від першої консультації і операції до реабілітаційного періоду. Тепер у неї спостерыгаюсь. Хороший онколог - я їй повністю довіряю.
Людмила
10 вересня '16р.
Качественная диагностика. Рекомендую.
Жанна
19 серпня '16р.
У Анастасії Сергіївни не може бути сумнівів при постановці діагнозу - досвідчений і талановитий лікар. У мене був складний для діагностики випадок, але Нікітіна все ж мала рацію і правильно лікування призначила.
Виталина
23 липня '16р.
Врач быстро провел диагностику и практически сразу же назначил лечение.
Ярослав
12 липня '16р.
Звернувся по допомогу до Євгена Петровича, і отримав лікування і поради, які дозволили мені впорається з хворобою. Спасибі доктору, що повернув мені можливість жити нормальним життям!
Диана
11 червеня '16р.
Только положительные эмоции!!!
10 червеня '16р.
Такого компетентного врача не встречала! Буду рекомендовать всем.

Лікарі клініки Мати та дитина, медичний центр

Трощенко Ганна Віталіївна
  • Гінеколог
  • Терапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Київська, 73
Клініка сучасної стоматології “Дента+” на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Житомир пров. Прохідний, 3 А
7,6
Центр естетичної медицини “Дерма +” надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00
Житомир вул. Бориса Тена, 143
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
9,5
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00