Мати та дитина, медичний центр

9.1

м.Минская

47 15

м.Оболонь

49 12
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)

м.Оболонь

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології. В штаті закладу лікарі вищої, першої та другої категорії кваліфікації, які мають досвід у своїй галузі.

Послуги, які надає клініка:

• консультація спеціаліста (акушера-гінеколога, уролога, онколога, ендокринолога);
  • ультразвукова діагностика;
  • УЗД на різних термінах вагітності;
  • цервікометрія;
  • доплерометрія;
  • кардіотокографія;
  • комплексні програми гінекологічного напрямку;
  • ЕКЗ;
  • клінічна та біохімічна діагностика;
  • генетичні дослідження;
  • оперативне гінекологічне втручання;
  • медичні маніпуляції.

Переваги центру - європейський рівень обслуговування, високотехнологічне оснащення, сучасні методи, комфортні умови, доброзичливий персонал, затишна атмосфера, міжнародний досвід.

Мати та дитина, медичний центр, вартість послуг:

• Кардіотокографія (КТГ) 300
  • УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 490
  • УЗД, ультразвукове дослідження молочної залози 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 450
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 450
  • Трансректальне УЗД передміхурової залози та сім'яних пухирців 450
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 300
  • «Варикоцеле двобічне» (Лапароскопічне кліпування та пересічення внутрішніх сім’яних вен з обох сторін) 33 610
  • Вазорезекція (з анестезією) 14 500
  • Біопсія яєчка або його додатка (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 18 150
  • Біопсія 2-х яєчок або додатків (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 23 820
  • Внутрішньовенна анестезія 2 200
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЛЯРІНГЕАЛЬНУ МАСКУ 6 800
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЕНДОТРАХЕАЛЬНУ ТРУБКУ 6 800
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 2-годин 7 150
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х годин (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 1 300
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 4 900
  • Забір мазків 110
  • Забір крові 110
  • Діагностична відеолапароскопія 18 810
  • Консультація фахівця ембріологічного напряму 900
  • Медико-генетична консультація онлайн лікарем-генетиком Елесічева Олена В'ячеславівна 800
  • Консультація лікаря генетика 1 050
  • Плазмаферез (1 процедура) 2 805
  • Пакет Плазмаферез (комплекс 10 процедур) 26 950
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 22 500
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт +" 27 500
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" 35 500
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" (з 20 тижня вагітності) 24 900
  • Програма спостереження вагітності "Індивідуальна" (з 28 тижня вагітності) 21 300
  • Програма спостереження вагітності "Преміум" 47 600
  • Програма спостереження вагітності "Подвійне щастя" 40 900
  • Програма спостереження вагітності "Подвійне щастя" (з 20 тижня вагітності) 25 500
  • Програма "Собі коханій!" АКЦІЙНА 2 530
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) 380
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 2 900
  • Лазерне видалення новоутворень шкіри (папіломектомія) (за одне новоутворення, без гістології та анестезії) 800
  • Лазерне лікування  нетримання сечі, процедура 3 900
  • Лазерне омолодження піхви, процедура 4 200
  • Лазерне лікування  опущення стінок піхви 1-2ст., процедура 4 500
  • Лікування вагінальної атрофії, процедура 4 800
  • Лазерна шліфовка  промежини (аногенітальної зони), відбілювання, шліфовка післяпологових  розтягнень шкіри, процедура 4 500
  • Лазерна шліфовка рубців, процедура 4 270
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) 540
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) (комплекс 10 процедур) 4 950
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 3 960
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) (комплекс 10 процедур) 4 290
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) 720
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) (комплекс 10 процедур) 6 660
  • Внутрішньовенне введення озонованого натрію хлориду 0,9% 430
  • Синхронізація репродуктивних циклів донора і реципієнта 13 350
  • Синхронізація циклу сурогатної матері і донора ооцитів 13 350
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
  • Ще...
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 500
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 2» (Консультація уролога-андролога первинна; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 200
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 3» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма) 1 100
  • Френулотомія 6 030
  • Пакет обстежень перед урологічними операціями 2 420
  • Видалення кондилом апаратом сургітрон до 5 елементів 1 540
  • Видалення кондилом апаратом сургітрон 6-10 елементів 4 350
  • Видалення кондилом апаратом сургітрон більше 10 елементів 6 820
  • Радіохвильова деструкція папілом / кондилом статевого члена (до 2 см2 ) без вартості анестезії 1 650
  • Радіохвильова деструкція папілом / кондилом статевого члена (більше 2 см2 ) без вартості анестезії 2 255
  • Радіохвильова ексцизія патології шийки матки (без анестезії) 2 145
  • Радіохвильова конізація шийки матки (без анестезії) 2 310
  • Радіохвильова деструкція (абляція) 2 200
  • Радіохвильова коагуляція невеликих зірчастих та крапкових гемангіом 1 705

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Снежана
Была впервые в этой поликлинике. Впечатление хорошее, замечательный персонал. Всем советую данную поликлинику. Отдельная благодарность замечательной Сендзюк Натальи Евгеньевной, профессионал своей работы.
Віта
Мій лікар, до якого я постійно зверталася. пішла у декретну відпустку. Довелося шукати нового спеціаліста. Друзі порадили Заіку Ларису Володимирівну. Жодного разу не пошкодувала що потрапила до неї на прийом. Уважно поставилася до мене, доступно без замудрих медичних термінів та вичерпно відповіла на поставлені запитання. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую!
Сергій
Нещодавно був на прийомі у Ірини Леонтіївни. Цілком та повністю задоволений візитом. Доступно пояснює симптоми і їх причини, розписує лікування, відповідає на питання. Завжди заспокоїть і пояснить ситуацію з позитивної сторони, при цьому не упускаючи нічого важливого, що як на мене є одним з головним якостей характеру для лікаря. Рекомендую!
Олександра
Звернулася до цього фахівця для профілактичного огляду. Мені сподобалося ввічливе ставлення і індивідуальний підхід лікаря до пацієнтів. Лікар мене вислухав, задавала необхідні питання. Все детально пояснила, простою мовою, зрозумілою для звичайної людини, дала необхідні рекомендацій. Мар'яна Ігорівна здалася мені чуйною, дуже уважною та професійним лікарем. При необхідності буду звертатися до неї і рекомендувати її своїм знайомим і близьким.
Карина
31 травня '19р.
Очень нравится .Врачи очень хорошие особено гениколог Анна Веталивна
Альона
Прекрасний спеціаліст і чуйна людина! Стояла на обліку по вагітності у Анни Віталіївни і дуже цим задоволена! Окреме дякую персоналу клініки за людяне ставлення (і навіть до таких істеричок, як я)
Стала у Анастасии Сергеевны на учет. Довольна очень и очень! Никаких очередей, все точно по времени. Она внимательна и ничего ты от нее не скроешь) Хочу отдельно отметить и персонал клиники - врача, который УЗИ делает Трощенко, других девочек. Прихожу к ним как к хорошим подругам в гости. И снимки нашего будущего малыша сделали, теперь у нас есть первый альбом)) Это такая радость, просто не передать! Огромное спасибо им!
22 травня '17р.
Два года назад у мамы обнаружили злокачественное образование в области груди. По советам знакомых, долго не думая мы обратились в клинику Мать и дитя к доктору онкохирургу Станкевич Инне Станиславовне. Пройти нам пришлось через многое, страшно вспоминать даже…Но, к счастью, благодаря прекрасному специалисту сейчас с мамой все хорошо, болезнь мы победили!
Саша
17 травня '17р.
Журавлева Юлия Анатольевна – прекрасный врач-эндокринолог и гинеколог клиники Мать и дитя. Имея проблемы с эндокринной системой еще со школьных лет, у меня возникли некие проблемы в период беременности два года назад. Благодаря наблюдению у Юлии Анатольевны, мне удалось выносить и родить здорового сыночка. Спасибо Вам огромное доктор за вашу работу!
16 травня '17р.
Наверняка каждый родитель, узнавший о долгожданной беременности, хочет сделать все необходимое для того, чтобы все прошло хорошо и в конечном результате родить здорового малыша. Так случилось и со мной, когда после 4 лет попыток забеременеть положительного результата не было. И вот, по совету знакомой, я попала на прием к прекрасному доктору-гинекологу клиники Мать и дитя – Трощенко Анне Витальевне. Сегодня нашему малышу уже более года.
Аня
15 травня '17р.
Хочу выразить огромную благодарность лучшему врачу-онкологу Кошмеринской Алине Николаевне из клиники Мать и дитя, которая на ранней стадии обнаружила у моей мамы страшное заболевание и помогла его устранить в ходе тщательного лечения. К счастью все уже позади! Спасибо вам Алина Николаевна! Всем рекомендую прекрасного доктора!
Снежа
13 травня '17р.
Когда у мужа возникли некие проблемы по «мужской» части, увидев его переживания, не раздумывая записала его в клинику Мать и дитя. Нам посоветовали прекрасного врача Побережного Евгения Павловича. Как оказалось, это действительно очень хороший специалист, который помог мужу вернуть здоровье и уверенность в себе. Спасибо Вам доктор за Ваши труды!
Даша
Мне все понравилось - и отношение персонала, и квалификация врачей. Остались приятные впечатления и хороший результат от лечения. Хочу поблагодарить Никитину Анастасию Сергеевну за организацию работы клиники. Так держать!
Редкое сочетание профессионализма и человеческих качеств. Очень довольна, что попала к ней. Рекомендую
Антон
Дякую Євгенію Петровичу за вчасну професійну допомогу. Точний діагноз та сучасне результативне лікування врятувало мене від тяжких ускладнень. Побережний – чудовий уролог!
Олеся
С большим уважением отношусь к работе Врача-онколога Кошмеринской Алины Николаевны. Во время проведения диагностики на раннем этапе распознала страшную болезнь. Курс на правильное лечение и последующее выздоровление был взят с ее легкой руки и доброго сердца. Вы лучшая.
Анастасія
Зверталася до багатьох зі своєю проблемою. Результату не було ніякого. Тільки Трощенко встановила причину, через яку були всі невдачі, правильно підібраний курс лікування допоміг з цією хворобою впоратися. Дякую!
Лидия
У меня приятные впечатления от посещения Инны Станиславовны. Во-первых она отличный и компетентный онколог, ну а во-вторых поставленный ей диагноз избавил меня от страхов, опухоль не обнаружили. Браво!
Дарья
Мельник очень востребованный УЗИ диагност. Многие пациенты именно к ней стремятся на исследование записаться. Думаю это много о чем говорит. Классный специалист!
Благодарю за быструю и точную постановку диагноза.
Марк
Я рад, что нашел врача, который мне действительно помог.
З Аліною Миколаївною мені довелося пройти довгий шлях від першої консультації і операції до реабілітаційного періоду. Тепер у неї спостерыгаюсь. Хороший онколог - я їй повністю довіряю.
Качественная диагностика. Рекомендую.
Жанна
У Анастасії Сергіївни не може бути сумнівів при постановці діагнозу - досвідчений і талановитий лікар. У мене був складний для діагностики випадок, але Нікітіна все ж мала рацію і правильно лікування призначила.
Виталина
Врач быстро провел диагностику и практически сразу же назначил лечение.
Ярослав
Звернувся по допомогу до Євгена Петровича, і отримав лікування і поради, які дозволили мені впорається з хворобою. Спасибі доктору, що повернув мені можливість жити нормальним життям!
Диана
Только положительные эмоции!!!
Такого компетентного врача не встречала! Буду рекомендовать всем.

Лікарі клініки Мати та дитина, медичний центр

Трощенко Ганна Віталіївна
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Тригуба Ірина Леонтіївна
Терапевт
 Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Акушер-гінеколог
Ластівський Віктор Володимирович
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Сендзюк Наталія Євгеніївна
очистити

Акції лікарні

- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога в мережі Мати та Дитина
до 31-03-2024
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога. Плануєте у цьому році вагітність? Розпочніть свій шлях до настання вагітності з першого базового обстеження для жінки Вартість без…
Гінекологічний жіночий check-up
до 31-03-2024
Медичний центр «Мати та дитина» підготував гінекологічний жіночий check-up вартістю лише 1900 грн. Ми дуже цінуємо вашу лояльність до медичного центру «Мати та дитина» і завжди пропонуємо вигідні…

нова ціна

1900 грн
Фертильний check-up в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Чому варто пройти перевірку фертильності функції ? Перевірка фертильності функції допомагає з'ясувати можливі проблеми з репродуктивним здоров'ям. Це надасть вам розуміння стосовно часу прийняття…
2630 грн

нова ціна

1100 грн
50% знижки на первинну консультацію гінеколога в мережі центрів Мати та дитина
до 31-03-2024
Гарне рішення пам'ятати про своє здоров'я Огляд у гінеколога за акційною ціною Хочемо познайомити вас з нашими лікарями, прийом у яких точно принесе вам тільки позитивні враження Вартість без…
Перша консультація вагітної зі знижкою 50% в мережі Мати та дитина
до 31-03-2024
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні…
50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а…
Записатися на акцію

Зверніть увагу на інші клініки:
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,4
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
6,7
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.