МЕДЦЕНТР имени Яны Кравчук

Рівне, вул. Мірющенка, 31
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр лікаря Яни Кравчук створений у 2011 році, спеціалізується на всебічній медичній допомозі у галузі косметології. Фахівці клініки висококваліфіковані, підвищують рівень знань, опановують новітні технології.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультація косметолога, психолога, пластичного хірурга;
  • омолодження та естетичний догляд за шкірою;
  • мікротокова терапія;
  • дарсонвалізація;
  • парафінотерапія;
  • різні види масажу;
  • ін’єкційна терапія;
  • біоревіталізація;
  • перевірка гемокоду.

Переваги приватної клініки - лікування за авторськими програмами, конфіденційність, сучасне оснащення та матеріали, висока якість послуг, турботливий та привітний персонал.

Знаходиться центр за адресою вул. Мірющенка, 31, навпроти міської лікарні, 2 поверх.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

МЕДЦЕНТР имени Яны Кравчук, вартість послуг:

• Маска "швидкої краси"
  • Потрійна маска Danne (зволоження, ліфтінг, стимуляція обмінних процесів та синтезу колагенів, лімфодренаж)
  • Ультразвуковий пілінг
  • Лікування куперозу
  • Лімфодренаж тіла
  • Догляд за молодою шкірою
  • ABR пілінг від
  • Омолоджуючий догляд (ліфтинг, активне зволоження, покращення мікроциркуляції та тонусу шкіри)
  • УЗ зволоження (глибоке зволоження шкіри, ліфтинг) - косметологічні засоби та догляд
  • Дарсонвалізація від

Відмітка "10" – найвища оцінка
Денисюк Даниїла
Рекомендую!
Вікnтор
Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.
Влад
После консультаций я чувствую себя гораздо лучше. Доктор знает свое дело на отлично.
Алевтина
Оргомное спасибо за помощь!!! Ваши советы бесценны!!
Арина
Процедуры приятные и эффективные))
После лечения я выгляжу помолодевшей и отдохнувшей. Пракрасное отношение и сервис.
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,3
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.