Кравчук Яна

Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Рівне вул. Мірющенка, 31

Арина
Процедуры приятные и эффективные))
После лечения я выгляжу помолодевшей и отдохнувшей. Пракрасное отношение и сервис.

• 2007 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського;
  • Інтернатура в Київському національному медичному університеті за спеціальністю «Внутрішні хвороби»
  • Спеціалізація в Київській національній медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю «Дерматовенерологія».

• Учасник міжнародних конгресів із прикладної естетики та косметології в Україні;
  • Учасник науково-практичної конференції  “Перші Київські дерматологічні дні”.