Медлайф, центр естетичної медицини

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 10:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр естетичної медицини "Мед енд Лайф" пропонує сучасні апаратні та ін’єкційні методи омолодження та оздоровлення шкіри. Персонал клініки має високий рівень кваліфікації, удосконалює свої навички на спеціалізованих семінарах та курсах.

Послуги, які отримують пацієнти:

• плазмоліфтинг;
  • ін’єкційна косметологія;
  • лазерне видалення новоутворень;
  • апаратна косметологія.

Переваги клініки - сучасне безпечне оснащення, втілення новітніх технологій, якісні косметичні матеріали, ввічливий та досвідчений колектив працівників, сучасна затишна атмосфера.

Місце розташування закладу вул. Студентська, 14.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медлайф, центр естетичної медицини, вартість послуг:

• Консультація вертебролога 90
  • Глибоке зволоження шкіри (ультразвукове) 175
  • Підтяжка шкіри обличчя (ліфтинг) 195
  • Підтяжка шкіри обличчя (мікротоки обличчя) 325
  • Мікродермабразія (шліфування обличчя та шкіри) 600
  • Мультитерапевтичний догляд для жінок віком від 40 років (Supreme DHE Age) від 1 300
  • Колагенова процедура 600
  • Програма догляду за зоною навколо очей від 400
  • Косметичний догляд з 70 % кислотним пілінгом від 300
  • Підвищення еластичності шкіри тіла 250
  • Міостимуляція тіла для схуднення 190
  • Розщеплення жирів, лікування 1-4 стадії целюліту (ультразвуковий ліполіз) від 190
  • Плазмоліфтинг від 950
  • Пресотерапія від 80

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аліна
Скористалася послугами клініки.Робила плазмоліфтинг.Задоволена результатом.Сліди від уколів пройшли на другий день,синців немає.Обличчя підтягнулося і покращився колір рельєф.Зникли синці під очима.Дякую Скорик Юлії Ростиславівні. Професійна лікар і чуйна людина.Раджу.
Найперші у Рівному професіонали!!!
Альона
Дуже привітний персонал.Все роблять дуже професійно
Вікторія
23 квітня '19р.
Все на професійному рівні.
Альона
Все сподобалося
Катерина
24 квітня '18р.
Дуже сподобалась і клініка і лікарі. Юлія Ростиславівна взагалі чарівниця. Не прописують зайвих процедур і не впарють косметику.
Таня
Все добре
Маша
Скористалася послугами центру. Залишилася дуже задоволена. Робила нову процедуру Гідропілінг. Шкіра зволожена, пори чисті. На слідуючий день була вражена ефектом. Дякую косметологу. Зауважу, що тут дотримуються всіх правил дезинфекції (звернула на це увагу).
Олексій
01 квітня '17р.
Мені сподобалось! Дякую за ефективне лікування лікарю Скорик Юлії Ростиславівні. Я нарешті позбавився вугрів!!!
Катя
Розчарована! Робила лазерне шліфування обличчя,очікуваного результату я не отримала,це був швидше пілінг. Я Вже робила дану процедуру 10років тому у Львові,тому знаю про що кажу.На мої заперечення лікар відповіла,що таке шліфування роблять тільки в спеціалізованих клініках. Тоді що за клініка медлайф?
Христина
Дівчата, це щось! Я багато де побувала, тому можу з упевненістю сказати, що цей медцентр – просто знахідка. На такому рівні мене обслуговували хіба що за кордоном. Уже спробувала обгартування, пілінг та УЗ-чистку. Працюють справжні професіонали, усі апарати нові, а матеріали тільки високоякісні.
Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
8,6
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.