Демедюк Адріана Василівна

Дерматолог
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.

ДЯКУЮ,!!!!!!Досвідчений і приємний лікар.!!!!!!!
інна
я двічі обстежувалась у Адріани Василівни-задоволена дуже--діагностувала відразу -призначила адекватне лікування-я здорова.Дякую-всіх благ Вам Адріана Василівна!
Хороший, досвідчений лікар. лікування допомогло.
Андрей
Псориаз сложное заболевание, никогда не думал, что это может коснуться и меня. Благодаря Андриане Васильевне я справился с прогрессирующим псориазом. Сейчас врач добился стойкой ремиссии. Выполняю все рекомендации, строго придерживаюсь лечения и результат на лицо. спасибо.
Владимир
Много лет знаком с этим врачом. Могу сказать о ней только хорошее.
Александра
Появились странные высыпания но ногах. Обратилась за консультацией к этому врачу. Лечение очень помогло.
Ірина
Чудовий лікар, неодноразово зверталась з дітьми, лікування дієве, доступне. Лікар своєї справи
Наталія
Не байдужий, висококваліфікований лікар.
Адольф
Найкращий спеціалість в моєму місті дуже дякую вам за вашу роботу
Наталя
Дуже приємний і хороший лікар. Сподобалось відношення до пацієнта. Вміє пояснити зрозуміло для відвідувачів.

Врач-дерматолог предоставляет услуги

• осмотр;
  • консультация;
  • физиотерапия кожных заболеваний;
  • прокалывание ушей, носа;
  • электроэпиляция;
  • исследование родинок, бородавок.

Врач-дерматолог занимается лечением заболеваний

• контактный дерматит;
  • грибковые поражения кожи и ногтей;
  • экзема;
  • псориаз;