Величко Ірина Олексіївна

Врач ультразвуковой диагностики
31 рік досвіду
Лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою захворювань внутрішніх органів за допомогою ультразвукового обладнання. Приймає дорослих та дітей. Виконує УЗД щитовидної залози, слинних залоз, молочних залоз, лімфатичних вузлів, органів черевної порожнини та малого тазу. Проводить фолікулометрію та ехогістеросальпінгографію.

Лікар працює в клініках:
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)

Алла
Обслуговування на високому рівні. Приємні лікарі. Звернулися до лікаря УЗД Величко І.О. Отримала заключення з детальни поясненням. Лікар відповіла на всі питання. Надала зображення знімку УЗД. Рекомендую Величко І.О. як висококваліфікованого спеціаліста
Я обратилась в ОНклиник на УЗИ к врачу Величко Ирина Алексеевна. Такое узи я делала в первый раз, она была очень вежлива и очень мило общалась. Дала всю информацию, объяснила что это значит, успокоила и дала рекомендации. Очень приятно было такое отношение, спасибо.

• 1991 р. — закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 1992 р. — інтернатура за спеціалізацією «Акушерство і гінекологія» на базі пологового будинку №1, м. Миколаїв.
  • 1993 р. — отримала першу категорію по хірургії.

• 2013 р. — курси на базі ХМАПО «Невідкладні стани при гострій хірургічній патології».
  • 2014 р. — конференція на базі Харківського заводу «Радмір» по допплерометрії.
  • 2015 р. — курси ХМАПО «Допплерометрия судин кінцівок, шиї».