Білик Світлана Вікторівна

УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
УЗД-спеціаліст широкого профілю, має вищу категорію. Проводить діагностику різних органів людини, зокрема нирки, суглоби, наднарники, щитовидну залозу, головний мозок, органи черевної порожнини та малого тазу. Також здійснює огляд стану людини за допомогою трьох вимірних та чотирьох вимірних форматів УЗД. Розшифровує результати отриманих досліджень задля встановлення максимально точного діагнозу.

Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)

Таисия
Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.
Олена
Гарний лікар і чудова людина! Була на діагностиці нирок. Світлана Виктороівна дуже ретельно все перевірила, мені сподобалась.
Никита
Классный опытный специалист, доверяю ей.

• 1990 р, — закінчила Полтавський державний медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет.
  • 1993 р. — пройшла спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі кабінету УЗД при ПОКБ.