Білик Світлана Вікторівна

УЗД-спеціаліст
28 років досвіду
УЗД-спеціаліст широкого профілю, має вищу категорію. Проводить діагностику різних органів людини, зокрема нирки, суглоби, наднарники, щитовидну залозу, головний мозок, органи черевної порожнини та малого тазу. Також здійснює огляд стану людини за допомогою трьох вимірних та чотирьох вимірних форматів УЗД. Розшифровує результати отриманих досліджень задля встановлення максимально точного діагнозу.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Полтава вул. Небесної Сотні, 81

Відгуки пацієнтів

Таисия
10 февраля '17р.
Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.
Олена
01 ноября '16р.
Гарний лікар і чудова людина! Була на діагностиці нирок. Світлана Виктороівна дуже ретельно все перевірила, мені сподобалась.
Никита
03 октября '16р.
Классный опытный специалист, доверяю ей.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• У 1990 році закінчила Полтавський державний медичний стоматологічний інститут, лікувальний факультет
  • 1993 г. - пройшла спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі кабінету УЗД при ПОКБ