Врачи подологи в Киеве (метро Печерская)

Сніжана
Не пам'ятаю скільки часу у мене розслоювався ніготь. Я вирішила звернутися за кваліфікованою допомогою. Потрапила на прийом до цього чудового лікаря. Як виявилося у мене було грибкове ураження нігтя. Завдяки лікарю, зараз все добре.
Ігор
Тривалий час я відчував не приємні відчуття в ділянці стоп. Вирішив звернутися до спеціаліста. Ольга Анатоліївна просто чудовий спеціаліст. Обстежила та призначила лікування. Зараз почуваю себе значно краще. Дякую Вам за Вашу роботу!
Подолог
Специализируется на лечении заболеваний стопы, владеет всеми методами ухода и обработки стопы и ногтевой пластины.
Сніжана
Записаться на приемПоследняя запись была 2024-04-24