Врачи реаниматологи в Харькове (метро Пушкинская)

Влад
Дуже сподобався як лікар і як людина. Це професіонал своєї справи. Я радий, що до нього звернувся і зміг отримати потрібну мені консультацію. Все чітко, зрозуміло та лаконічно. Саме таким має бути лікар. Буду рекомендувати усім знайомим.
Ірина
Дуже великий професіонал, він нам допоміг. Після прийому у нас не залишилося жодного питання. Він переглянув всі документи і обстеження в картці. Ми дуже задоволені і обов'язково будемо радити знайомим, та за потреби звертатися самі.
Анестезиолог, реаниматолог
Врач специализируется на терапии неотложных состояний в педиатрии, детской онкогематологии, детской пульмонологии, детской нефрологии. Выполняет общее обезболивание у детей. В работе использует афферентные методы лечения (гемодиализ, плазмаферез, цитаферез крови). Проводит лекции и тренинги по неотложным состояниям и трансфузиологии.
Ірина
Харьков ул. Дарвина 8/10 (городская студенческая больница) м.Архитектора Бекетова3 1 м.Пушкинская12 4