Журавська Мар'яна Вячеславівна

Педіатр
Педиатр Журавская Марьяна Вячеславовна специализируется в области детских заболеваний. В ее компетенцию входит контроль над вакцинацией, физическим, нервным развитием ребенка, а также диагностика и лечение ОРВИ, пищеварительной дисфункции, дисбактериоза, бронхита, ангины. Проводит консультации родителям по правилам кормления ребенка.

Роман
Був на прийомі з дитиною у даного лікаря. Все сподобалось. Лікар відповідальний. Одразу поставила діагноз та лікування. З лікарем приємно спілкуватися, відповіла на всі питання, які довгий час турбували до цього. Особливо приємно те, що наступна (повторна) консультація безкоштовна. Дякую.
Чудовий педіатр, відвідуємо цього лікаря вже більше 2 років, відповідальна, завжди на зв'язку, ефективно лікує нашу донечку і завжди дає добрі поради. Щиро дякуємо за Вашу працю. Усім рекомендуємо)
Ілона
Найкращий дитячий педіатр. Дитина задоволена) вже три роки лікуємось лише в неі) завжди на звʼязку і дуже турботлива та відповідальна.
Аліна
Чудовий спеціаліст. Вже не перший рік лікар веде нашу дитину і завжди точно ставить діагнози, лікування прописує й уточнює постійно стан дитини. Якщо необхідно йти до лікаря, дитина хоче лише до Мар'яни Вячеславівни

• 2014 р. — Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, диплом лікаря, спеціальність "педіатрія";
  • 2016 р. — інтернатура на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Чернігівської обласної дитячої лікарні, сертифікат лікаря, спеціальність "педіатрія".