Врачи педиатры в Киеве (метро Лесная)

Антоніна
Лікар грамотний і доброзичливий. До проблеми підходить з усіх боків, тобто вивчає причину хвороби, та детально оглядає дитину. Все чітко і по суті. Сподобалося! Були на прийомі вперше. Проходжу лікування. Неодмінно прийдемо ще!
Станіслава
Все було дуже добре і лікар дуже хороша. Приємний досить-таки центр, знаходження зручне, доктор-чудова жінка, вислухала мене повністю, обстежила мою дитину, врахувала всі нюанси, які я говорила з приводу причини візиту. Лікування допомогло.
Педиатр
Занимается лечением заболеваний органов дыхания, пищеварения, мочевыводящих путей, аллергическими реакциями, ЛОР-патологиями, проводит лечение дисбактериоза, аллергических дерматитов, инфекций дыхательных путей, ведет приём и лечение часто болеющих детей, консультирует по вопросам вакцинопрофилактики.
Антоніна