Панченко Віталій Анатолійович

Пластичний хірург, хірург-отоларинголог
лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії. Займається лікуванням захворювань вух, горла та носа. Виконує репозицію кісток носа при переломах. Проводить корекцію мочок вух, підтяжку вушних раковин, підтяжку шиї та пластику носа. Є членом Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів.

Еремеева
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Все що я хотів - отримала в повному обсязі. Лікарем більше ніж задоволена. Можу рекомендувати!
Иван Д.
Чудовий Лікар! Дуже уважний. Консультацією повністю задоволене, на всі свої запитання отримала вичерпні відповіді. Зійшлися на найбільш оптимальному методі втручання. Збираюся рекомендувати Віталія Анатолійовича всім своїм знайомим.
Після численних походів у різні ЛОР-кабінети звернулась до Віталія Анатолійовича. Вважаю, що пощастило знайти такого лікаря. Довіряю його професіоналізмові, адже як оперативне втручання, так і консервативне лікування пройшло успішно. Подобаються також і людські якості: уважність, коректність і дбайливе ставлення до пацієнта. Тепер і мої рідні звертаються до Віталія Анатолійовича за допомогою. Рекомендую усім, у кого є проблеми зі здоров'ям. Чудовий фахівець і добра людина!
Алла
Робила риносептопластику у Панченко Віталія Анатолійовича. Все було на найвищому рівні від консультації до післяопераційного періоду. Лікар дуже уважний, все чітко пояснив. Операція пройшла чудово. Всі побажання були враховані щодо зовнішнього вигляду носу. Ніс нарешті почав дихати! Операція проводилась закритим способом без зовнішніх розрізів та рубців. Не має потреби шукати лікарів у Києві, якщо у Львові є такий хірург. Дякую за вашу роботу

• 2012 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.

• 2012-2015 рр. — Українська військово-медична академія, спеціальність загальна хірургія.
  • 2015 р. — курс спеціалізації з отоларингології на базі Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» (м. Київ).

• З 2020 р. — член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів.

Лікар хірург-отоларинголог, пластичний хірург надає послуги

• пластика носа (ринопластика, риносептопластика);
  • репозиції кісток носа при переломах;
  • пластика вушних раковин (отопластика);
  • підтяжка шиї (платизмопластика).