Мельник Роман Ярославович

Ендокринолог
Роман Ярославович спеціалізується на дитячій ендокринології. Проводить діагностику та лікування захворювань ендокринної системи.

Марта
У нашого сина діагноз цукровий діабет. Він інсулінозалежний.Лікар Мельник Роман Ярославович постійно нас консультує з цього приводу.Займається підбогом дози препарату, контролем рівня цукру в крові нашого сина.Він уважно ставиться до своїх пацієнтів,а ті в свою чергу дуже його люблять .
Марія
Дитячий єндокринолог Мельник Роман Ярославович-лікар ,який заслуговує на велику повагу .До нього звертаються батьки діток з усієї України.Він допоміг тисячам дітей,і мій син в тому числі.Довгих років вам,Роман Ярославович, та успіхів у вашій роботі!

• 1994 р. — Чернівецький державний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 1996 р. — інтернатура на базі Чернівецького державного медичного університету за спеціальністю "терапія";
  • 1997 р. — атестація при Київській медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю "ендокринологія (дитяча)";
  • 2014 р. — атестація при Львівському медичному університеті ім. Даниїла Галицького за спеціальністю "дитяча ендокринологія".