Рентген сечового міхура (цистографія) у Львові

Рентгенографія сечового міхура (інша назва - цистографія) - це рентгенологічна діагностика сечового міхура із застосуванням контрасту, результати якої використовують у хірургії та урології. Її вважають різновидом контрастного обстеження нирок і виконують тільки в багатопрофільних установах або клініках урологічної спеціалізації. Мета даного дослідження - виявлення змін у формі, структурі, цілісності органу і фіксування патологічних новоутворень (на основі аналізу рентгенівського синдрому «мінус-тінь»). Цистографія має високий ступінь достовірності.

Можливе виконання процедури з введенням контрастної речовини висхідним шляхом (при цьому катетер вводять через уретру) і спадним (внутрішньовенне введення з подальшим виведенням контрастної речовини через нирки).

Рентген сечового міхура потрібно виконувати за призначенням нефролога, хірурга. Дається в разі травмування живота, порушення іннервації, нетримання сечі, при часто рецидивуючому циститі, підозрі на камені, чужорідні тіла, новоутворення злоякісної природи.

Щоб отримати якісний результат рентгенографії, пацієнт повинен протягом декількох днів перед цистографією відмовитися від кольорових напоїв, вживати тільки прозору рідину і проносні засоби. Вранці перед процедурою необхідно поставити очисну клізму. Абсолютним протипоказанням до проведення рентгена є вагітність. Відкласти дослідження потрібно в разі травмування чи непрохідності уретри, гострого періоду в інфекційному захворюванні органу, нещодавно перенесенійоперації на сечовому міхурі. Не варто проводити обстеження з контрастом пацієнтам-алергікам.

Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Антоній
Наша молодша донька, дуже боїться лікувати зуби. Ми дізналися, що у стоматологічній клініці РІКОТА існує така послуга, лікування в стані медикаментозного сну. Нашій дочці дуже сподобалась, ця послуга. Зробили все якісно, гарно та не дорого. Дякуємо.

На жаль,

за напрямком "Рентген сечового міхура (цистографія)" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,6