Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) у Львові - Франківський район

Ортопантомограма (комп'ютерний знімок усіх зубів) 350 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Олександра
Прекрасний лікар та дуже весела людина. Робота в руках горить, професіонал!
Богдан
Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))
Ростислав
Приємний персонал, кваліфіковані працівники, якісне надання стоматологічних послуг!!!
Соломія
Комфортна атмосфера, робота була виконана швидко і якісно, фахівці найвищого рівня!
Михайло
Не думаю, що відкрию Америку, якщо скажу, що відсутність передніх зубів – це неестетично. З цією проблемою мені допомогли впоратися лікарі цієї стоматологічної клініки. Їх професіоналізм повернув мені сяючу посмішку та впевненість у собі. Дякую вам!
Світлана
Дуже гарна лікарка, свою спарву знає на 5+. Рекомендую!
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)