Сторінка 2. Лікарі терапевти в Києві (метро Вокзальна)

Власенко А.
У мужа гастрит, тяжелая форма, где только мы не обследовались и не лечились. Такие боли у него, хоть на стену лезь. Ни сам как человек не жил, не нам не давал. Записались к Татьяне Владимировне на прием, практически последняя надежда была на нее. Она занимается терапией различного медицинского профиля, так что сразу было видно лечение будет качественное. Мужу уже лучше, идем на поправку, выписала хорошие рекомендации и назначила лечение. Теперь у нас меню на всю семью одинаковое и никто не жалуется.
13 липня '18 г.
Ярош Д.
Всем привет! Рекомендую Татьяну Владимировну всем! Отличный специалист, в разных сферах! Лечила я у нее свое сердце, радуюсь жизни. Благодарна этому врачу и за внерабочее время и за работу психолога, которую она проводила со мной не смотря на то, что обследовала и лечила мое сердце.
18 липня '18 г.
Михаил
Часто увлекался фастфудами. Стал замечать неприятные ощущения в желудке, то изжога, то чувство тяжести. Мама заставила обратиться к Олегу Михайловичу Хаджи. После полного обследования и сдачи всех анализов, оказалось, что у меня гастрит. Лечение помогает. Буду продолжать наблюдаться у этого специалиста.
15 лютого '17 г.
Руслана
Из-за неустойчивой погоды я сильно простудилась. Не могла выйти из дома из-за частых позывов в туалет. Испытывала ужасный дискомфорт. После консультации у Хаджи Олега Михайловича убедилась, что у меня цистит. Доктор сразу подобрал для меня схему лечения. Уже через несколько дней стало намного легче. Спасибо.
07 грудня '16 г.
Терапевт, Ревматолог
Доктор Анікєєва Тетяна Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Займається терапією захворювань різного медичного профілю. Проводить діагностичні, профілактичні заходи, лікує хворих на застуду, ГРВІ. Консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з гастритом і ендокринними захворюваннями, серцевою недостатністю. Є членом Європейського товариства кардіологів.
Сімейний лікар
Доктор Хаджі Олег Михайлович веде прийом в якості лікаря-терапевт. Консультує, проводить загальні огляди. Займається лікуванням запалень та інфекцій в неускладненій формі. Практикує медикаментозні методи терапії хвороб внутрішніх органів, включаючи цистити, гастрити і холецистити.
Терапевт
Доктор Кравченко Антоніна Валентинівна має вищу категорію кваліфікації в галузі загальної терапії. Надає послуги консультації та профілактичних оглядів. Виписує рекомендації відповідно до індивідуальних показників стану здоров'я пацієнта. Лікує ГРВІ, грип, гастрити і коліти, гіпертонію, алергічні реакції у вигляді астми і висипань. Діагностує хвороби, призначає лікування або, за показаннями, пише висновок і дає направлення до відповідного вузькопрофільного фахівця.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини
Лікар-терапевт, спеціалізується на використанні нетрадиційної медицини для лікування хвороб внутрішніх органів. Діагностує і лікує неускладнені інфекційні та запальні захворювання. В якості основного терапевтичного методу застосовує біорезонансної терапії. Для діагностики використовує сучасні технології, в тому числі інформаційно-хвильові і частотно-резонансні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Гастроентеролог, терапевт
Доктор терапевт, гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, надає консультативні послуги в діагностуванні і лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту (дуоденіту, дисбактеріозу, панкреатиту, гастриту, виразкової хвороби і коліту). Лікар досконало володіє сучасними методами дослідження травного тракту (фіброгастроскоп, дуоденоскопа.). Черватюк Віталій Васильович є членом Асоціації гастроентерологів України.
Терапевт
Лікар терапевт першої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання і серцево-судинної системи, лікує захворювання органів шлунково-кишкового тракту і травної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Доктор Діденко Інна Вікторівна надає терапевтичні послуги для дітей і дорослих, комплексно аналізує стан здоров'я пацієнта, беручи до уваги його особливості. Веде практику сімейного лікування. Надає послугу виїзду на будинок. Проводить діагностику і лікування простудних та інфекційних захворювань, хвороб ендокринної, судинної, нервової та сечостатевої систем, нирок і ЛОР-органів.
Сімейний лікар, Невролог, Ендокринолог
Доктор Акользін Олександр Володимирович - сімейний лікар, фахівець загальної практики. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Володіє навичками в галузі ендокринології. Лікує патології ендокринної системи. Надає кваліфіковану допомогу протягом 31 року. Приймає дорослих і дітей за попереднім записом. Спеціалізується на захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Володіє навичками гомеопатичного лікування.
Консультація от 390 грн.
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Кривошеєва Олена Дмитрівна - сімейний лікар, терапевт загальної практики. Досвід роботи 21 рік. Лікар вищої категорії, здійснює прийом пацієнтів незалежно від їх вікової категорії. Проводить комплексну діагностику, визначає причини відхилень і призначає оптимальну схему терапії. Спеціалізується на порушення з боку серцево-судинної системи, органів шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на суглобових захворюваннях. Лікує порушення загальнотерапевтичного профілю.
Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії патологій терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів із гострою респіраторною вірусною інфекцією, пневмонією, гіпертонічною хворобою, отруєннями, неврологічними захворюваннями. Лікує загострення будь-яких хронічних хвороб.
Записатися на прийом2 онлайн записи