Матушинська Олена Василівна

Терапевт
Лікар першої категорії
Лікар терапевт першої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання і серцево-судинної системи, лікує захворювання органів шлунково-кишкового тракту і травної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921

Николай
Прекрасная женщина и высококвалифицированный специалист. Лечение было успешным. Большое спасибо!
вова
Мав бронхіт хронічний і Елена Василівна помогла мені так що я поактично не відчуваю що маю бронхіт і підлікувала до такого стану що бронхіт майже не проявляється
Вероника С.
Доктор внимательно меня выслушала, все, на что жалуюсь. Прописала лекарства и процедуры по моим возможностям. То, что доктор отнеслась ко мне со вниманием – уже облегчение. А лечение тоже помогло. Спасибо Елене Васильевне.
Хороший компетентный врач, сразу видно - профессионал
Вика
Внимательная и приветливая
Карина
Лечимся всей семьей, от всех большое спасибо!
Яна
Очень благодарна доктору за оказанную помощь! Рекомендую ее как отличного врача.
Дмитрий
Внимательная и приветливая, не хамит пациентам. Свое дело знает.

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціалізація: Лікувальна справа;
  • 2000 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, інтернатура, спеціалізація: Терапія.

• 2012 р. — Курси підвищення кваліфікації на базі кафедри «Терапії і ревматології» при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.