Тузані Халід

Сімейний лікар, Терапевт, Алерголог
главный врач
Доктор Тузані Халід - сімейний лікар, фахівець загальної практики, педіатр. Спеціалізується на захворюваннях дітей. Проводить консультативні прийоми. Протягом 21 року займається усуненням патологій дихальної і травної системи. Консультує батьків з питань здорового виховання дітей. Спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної системи. Проводить курси по тематичного удосконалення. Принимати дорослих і дітей в приватному порядку.

Лікар працює в клініках:

Андрей
Здраствуйте, обращались к Тузани Халиду с очень серьезной проблемой у нашего сына, связанной сердцем. Очень рады что попали именно к нему. Очень профессиональный и опытный человек, с первых же секунд находит подход к ребенку. Хотелось бы поблагодарить за здорового уже теперь Егора.
Анжела
У дочки Ани было затрудненное дыхание, ходили по поликлиникам и различным врачам, но решить проблему удалось только после обращения в мед. центр Киндермен. Нас принимал очень хороший врач Тузани Халид. С первых же секунд было ясно что специалист опытный и мы в надежных руках, спасибо вам большое.

• 1986 р. — Київський медичний інститут ім. А. А. Богомольця, факультет — лікувальна справа;
  • 1991 р. — клінічна ординатура на кафедрі педіатрії Київського медичного інституту на базі ДОЛ №1;
  • 1994 р. — клінічна ординатура на кафедрі педіатрії №1 Київської академії післядипломної освіти імені Шупика на базі дитячої лікарні "Охматдит".

• 2017 р. — індивідуальна стажування в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика на кафедрі педіатрії №1 на базі Київської дитячої лікарні "Охмадит".
  • 2018 р. — Курс спеціалізації "Неонатологія" — 3 місяці;
  • 2018 р. — Сертифікат "Принципи підтримки грудного вигодовування" — 18 годин;
  • 2018 р. — Сертифікат "Первинна та невідкладна реанімаційна допомога новонародженим".

• З 2017 р. — член Американського коледжу алергії, астми і імунології (ACAAI);
  • З 2018 р. — член Всесвітньої організації алергії WAO.