Капустинська Ольга Андріївна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Доктор займається виявленням і терапією патологій шлунково-кишкового тракту, бронхо-легеневої та серцево-судинної систем. Лікує грип, ГРВІ, риніт, ангіну, бронхіт, пневмонію, гастрит, холецистит, стенокардію і гіпертонічну хворобу.

Антонина
Мне понадобилась помощь врача, когда я была в командировке. Выбрала клинику по совету знакомой, а врача уже выбирала наугад, кто был на приеме. И оказалось, что это действительно прекрасный специалист, очень знающий врач. Теперь буду искать такого же врача у себя дома. Спасибо большое за помощь.

• 2002 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2003-2005 рр. - проходила підготовку у клінічній ординатурі при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Терапія»
  • 2022 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця інтернатура за спеціальністю «Терапія»

• 2008 р. — Курси по спеціалізації "Психофізіологія";
  • 2016 р. — курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "Психотерапія";
  • систематичні курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "Терапія";
  • курси для медперсоналу з використанням сучасних методів плазмаферезу.

Лікар-терапевт надає послуги

• Обстеження та лікування хворих з соматичною патологією
  • Консультація терапевта
  • Консультація кардіолога
  • Консультація пульмонолога
  • Консультація ревматолога та лікування порушення обміну речовин
  • Консультація гастроентеролога
  • Лікування запальних захворювань ЛОР-органів
  • Лікування запальних захворювань нирок та сечовивідних шляхів
  • Лікування алергічних захворювань
  • Консультація з сімейної медицини