Сторінка 4. Лікарі діагности в Києві (Оболонський район)

Записывала мужа к урологу в клинику "Здоров'я родини". Муж сопротивлялся (идти не хотел, боялся))). После визита к доктору, мнение мужа в корне поменялось о медицине. Доступно проконсультировал, назначил лечение и по истечению месяца лечения, мы вновь пришли на конс-цию и ура у нас все получилось - мы здоровы! Огромное спасибо Сторожеву Евгению Евгеньевичу за успешно проделанную работу. Клинике так же желаем успехов и процветания!
03 серпня '18 г.
Евгений Евгеньевич лечил цистит мне. Сколько я намучился с этой заразой, сил нет. А вот теперь все классно. Никакой боли и дискомфорта, я безумно доволен результатом.
03 липня '18 г.
Евгений Евгеньевич помог в терапии бесплодия. Сколько врачей я посетил, думал все, можно не пытаться больше. Когда попал к Евгению Евгеньевичу понял, а шанс то есть. И вот сейчас все отлично. Спасибо вам!
27 червеня '18 г.
Полина
Светлана Борисовна очень хороший диагност, исследования всегда проводит быстро и качественно, результат можно получить сразу по окончанию процедуры. При необходимости, прихожу на прием только к ней.
16 лютого '17 г.
Уролог-андролог, лікар УЗД
Євген Євгенович володіє всіма техніками консервативної і оперативної урології: діагностика та лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії, володіє навичками комплексного лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики.
УЗД-фахівець
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог
Викликати лікаря додому
Тетяна Сергіївна спеціалізується на діагностики і лікуванні проблем в області кардіології. Проводить - ехокардіографію серця і судин: холтерівське моніторинг АТ (артеріального тиску) і ЕКГ (електрокардіограму).
Акушер-гінеколог, УЗД-спецілісти, Гінеколог-ендокринолог
Лікар-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на веденні ускладненою вагітності, лікуванні захворювань, які передаються статевим шляхом, проводить терапію запальних і фонових захворювань шийки матки та ін. Здійснює ультразвукову діагностику. За досягнення в роботі удостоєний грамоти «За високий професіоналізм».
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Хірург, проктолог, лікар УЗД
Записатися на прийом3 онлайн записи
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
УЗД-фахівець
УЗД-спеціаліст вищої категорії Маматова Світлана Іванівна спеціалізується на ультразвуковому дослідженні внутрішніх органів і їх систем з подальшою розшифровкою. Проводить УЗ-дослідження черевної порожнини, виявляючи різного роду відхилення в роботі органів травної системи. Спеціалізується на проведенні ехокардіографії і електрокардіографії. Практикує проведення УЗД органів малого таза, що дозволяє своєчасно виявити різні аномалії в розвитку організму. Практикує УЗД серця. Проводить дослідження функції зовнішнього дихання за допомогою спірографії. Володіє допплерографией судин головного мозку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області ендокринної гінекології: аномально маткової кровотечі; ендокринного безпліддя; метаболічного, передменструального, клімактеричного синдромів у жінок. Займається питаннями діагностики та лікування патології шийки матки.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Акушер-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Займається веденням вагітності, консультуванням пацієнток із запальними захворюваннями органів малого тазу. Консультує з питань контрацепції та підготовки до вагітності. Проводить діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9