Ігнатова Тетяна Борисівна

Педіатор,УЗД-фахівець, Функціональний діагност
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Викликати додому
Лікар педіатр, функціональний діагност вищої категорії, кандидат медичних наук. Лікує дітей з інфекційними і гострими захворюваннями, проводить імунопрофілактику. Надає такі послуги, як догляд за новонародженими, оформлення довідок в дитячі садки, в школу. Спеціалізується на проведенні ЕКГ (електрокардіографії), моніторування (добовому) артеріального тиску та ЕКГ.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Марічанская, 9 м. Васильківська133м.Голосіївська134

Ира
Татьяна Борисовна наш педиатр от самого рождение доченьки. Сейчас вот уже во второй класс ходим, а Татьяна Борисовна не перестаёт меня удивлять своим опытом и профессионализмом. Этот врач – настоящий клад для родителей. Её советы просто бесценны, диагностирование и лечение всегда на высшем уровне и даже со справками у меня никогда не возникало ни малейших трудностей. Спасибо ей большое!
Тетяна Борисівна! Я Вам дуже вдячна за неоціненну допомогу в лікуванні доньки. Без Вас ми точно не впоралися б. Приголомшливі результати лікування - цілком і повністю Ваша заслуга.
Лариса Борисовна
Консультировались по поводу здоровья ребенка. На все вопросы получили ответ. Татьяна Борисовна молодец!

• 1995 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.
  • 1995 р. – інтернатура за спеціальністю педіатрія.

• 2010, 2017 рр. — спеціалізується на УЗД діагностиці НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Вчена ступінь і звання

• Ігнатова Тетяна — кандидат медичних наук.