Аксентьєв Андрій Віталійович

лікар вищої категорії
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164

Кирилл
Сексуальная жизнь с женой дала трещину. Самостоятельно справиться с проблемой не мог. Обратился за помощью к доктору Аксентьеву Андрею Витальевичу. Он, как опытный врач-сексолог разобрался в причине нарушения работы половой системы, подсказал как можно исправить ситуацию медикаментозным путем. Результат не заставил себя долго ждать. Сейчас моя сексуальная жизнь наладилась и заиграла новыми красками.
Игорь
Толковый доктор. Мне понравился его подход к пациентам и лечению.
Тимур
Спасибо огромное, доктор! Вы помогли мне наладить интимную жизнь и восстановить отношения с женой.

• Медичний інститут Української народної медицини за спеціальністю “Лікувальна справа“, м.Київ (1999 р.);

• Комісією при Департаменті охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської Ради і наказом по Департаменту охорони здоров’я присвоєна перша категорія зі спеціальності “Ультразвукова діагностика”, (2016 р.);
  • Спеціалізація за напрямом “Сексопатологія“, Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, м Київ (2007 р.);
  • Комісією при Управлінні медичного забезпечення та реабілітації МВС України присвоєна вища категорія зі спеціальності “Урологія”, (2016 р.)
  • “Ультразвукова діагностика захворювань нирок, сечостатевої системи у чоловіків”, “Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини в ургентній медицині”, 2008 рік;
  • “Помилки в трактуванні результатів лабораторних досліджень і визначенні тактики лікування інфекцій, передаваних статевим шляхом”, м.Новосибирськ, 2013 рік

• Асоціація ультразвукової діагностики України;
  • Асоціація сексопатологів та андрологів України;
  • Асоціація урологів України.

Уролог, УЗД-фахівець надає послуги

• Амбулаторне лікування урологічних захворювань;
  • УЗД нирок, сечового міхура, простати (ТРУЗІ) і т.д .;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД мошонки;
  • Доплер кавернозних судин;
  • Діагностика і лікування чоловічого безпліддя

Уролог, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань

• Аденома простати (передміхурової залози);