Астрамедіка, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Астрамедіка, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД молочних залоз 350
  • Постановка вагінального кільця 650
  • Медикаментозне переривання вагітності (з препаратами) 4 900
  • Парацервікальна ін'єкція (в шийку матки) 300
  • Вакцинація церваріксом (з вартістю вакцини) 0-1-6 5 000
  • Введення внутрішньо маткового контрацептива (спіралі) без вартості внутрішньо маткової спіралі 2 000
  • Видалення внутрішньо маткового контрацептива (спіралі) 500
  • Видалення чужорідного тіла з піхви 450
  • Пункція діагностична заднього склепіння піхви 650
  • Схема лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (без препаратів) 600
  • Схема лікування запальних захворювань (за результатом обстеження) 200
  • Біопсія-забір з шийки матки (без вартості анестезії та операційного пакету) 350
  • Видалення кістки шийки матки (лікування без вартості анестезії) 1 500
  • Видалення поліпів із шийки матки (без вартості анестезії та операційного пакету) радіохвильовим методом 1 550
  • Консультація отоларинголога 690
  • Постановка крапельниці ( без вартості медикаментів) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Малярчук Лариса
Рекомендую. Лікар Руслана Іванівна дуже кваліфікований спеціаліст, гарно обстежує, пояснює все до дрібниць, приємне спілкування, позитивне враження)
Полина
В этом центре наблюдаемся всей семьей. Отличная клиника.
Станислав
Хорошие врачи, удобное расположение клиники. Уютная атмосфера.
Алена
Делала УЗИ щитовидной железы, врач грамотная, оборудование хорошее. В клинике чисто. Цены не самые низкие.
Богдана
Долго искали хорошего детского гастроэнтеролога. Нам посоветовали обратиться в эту клинику. Врач сразу же нашла проблему и назначила лечение.
У Светланы Анатольевны иногда консультируемся по телефону. Спасибо, что берете трубку и не бросаете в трудную минуту.
Нина
Богдан Богданович делал ребенку продувание ушей. Спасибо.
Вероника
Очень понравилось обслуживание. Спасибо.
Карина
Нам очень помог лор. Попали к нему с критичной ситуацией, у дочери застрял шарик в ухе. Манипуляция по извлечению шарика прошла успешно, но переволновались страшно.
Дарина
Педиатры в этом центре просто отличные. Кто в поиске, рекомендую.
Валентина Сергеевна
Хожу сюда к эндокринологу, борюсь с ожирением.
Маряна
На прийомі мені сподобалося. Навіть психологічно було дуже добре. З прийому, ми з донькою, вийшли в захваті від кваліфікації фахівця. Було приємно працювати з цим лікарем, дуже уважний і добрий в спілкуванні. Зараз нам краще. Дякую!
OLEKSANDR
Доктор дуже уважна. Я б сказала, більш цілісно дивиться на картину. Все зрозуміло пояснює, призначила тільки те, що дійсно необхідно, помітно що зацікавлена в результаті лікування. Вже через декілька днів відчула себе значно краще.
Олесь
Всі прекрасно, кваліфікація лікаря дуже сподобалася. Фахівець намагався розібратися в ситуації, а не по накатаній схемі все розповідав. Донька також в захваті від нього. Ми вирішили що прийдемо на повторний огляд лише до нього. Дякую!
03.03.2017
Дуже залишилася задоволена прийомом у лікаря, таких лікарів рідко можна зустріти. Фахівець грамотний та професійний. Прийом проходить в добродушній, та сприятливій психологічній обстановці. Зараз краще. Спасибі доктору.
Надія М.
Все було досить швидко. Хороша консультація, обґрунтовані відповіді на всі питання, нічого зайвого. Обстеження прискіпливе, Нічого не сховається від пильного погляду фахівця. Більше б таких спеціалістів. Усім задоволена!
Павел Т.
Мені сподобалося, все доступно пояснювала. Я не перший раз в цій клініці, знала куди йшла, і що на мене чекає. Ми з донькою звертаємося лише до цього фахівця, адже впевненні в позитивних результатах. Лікування завжди ефективне. Рекомендую.
Доктор до всього підходить дуже ретельно. Призначила багато аналізів для обстеження стану організму моєї дитини. Мені це дуже сподобалося. Після отримання результатів, кваліфіковано все пояснила. Добре виконує свою роботу. Дякую!
LUTSENKO NATA
Дуже хороша, дуже уважна до всіх дрібничок. Вона подивилася більше, ніж повинна була. Дала слушні рекомендації, які справді діють. Після отримання результатів додаткових методів обстеження, поставила точний діагноз. Зараз краще.
Света
Ребенок в школьной столовой заработал гастрит. Теперь мы постоянно наблюдаемся у Светланы Анатольевны. Следуя всем ее рекомендациям и соблюдая диету, ребенок чувствует себя лучше. Доктор говорит, что вскоре мы забудем о гастрите, и я ей верю.
Миша
08 травня '17р.
Людмила Геннадиевна сделала так, что я снова начал дышать носом. Она провела процедуру промывания и назначила курс лекарств, благодаря чему я выздоровел, и снова ощущаю запахи. Теперь я узнаю мир заново)

Лікарі клініки Астрамедіка, медичний центр

• Діагност
  • Отоларинголог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.