Сторінка 3. Лікарі діагности в Києві (Голосіївський район)

Аліна
Іванів Галина Миколаївна, найкращий акушер-гінеколог. Перший раз в житті я потрапила дійсно до спеціаліста. Прийшовши на прийом, було зроблено повний огляд та УЗД. Взяла мазки. Чітко все пояснювала, дала поради щодо покращення жіночого здоров‘я. Отримавши результати аналізів, було виявлено інфекції, які тяжко лікуються. Іванів Г.М. назначила лікування яке тривало понад 1 місяць. Після лікування ми зробили повторні аналізи. Через декілька діб отримали хороші результати, де було чітко вказано, що лікування пройшло успішно. Раджу всім цього лікаря. Для себе зробила виняток, що якщо потрібно до гінеколога , то це має бути тільки Іванів Галина Миколаївна.
Олена
Кращий лікар. Мені дуже пощастило бути її пацієнткою ще з 2016 року.
Лина
Прекрасный врач, обращалась к ней впервые по совету подруги. И мне понравилось, как прошла консультация. Внимательный и чуткий доктор, вызывает доверие. В будущем не раздумывая обращусь снова к ней.
09 березеня '19 г.
24.03.2017
У Иванив Галины Николаевны я лечила дисплазию шейки матки. Это не хорошее заболевание, грозит ужасными последствиями. Поэтому я отнеслась серьёзно к лечению. Добросовестно прошла длительный курс лечения. Терапия дала позитивные результаты. Моё состояние улучшилось. Продолжаю наблюдаться у этого врача.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, мамолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології, надає послуги з проведення УЗД черевної порожнини, малого таза, а також для вагітних. Веде консультативні прийоми гінеколога, займається веденням вагітності, проводить діагностику і лікування запальних та інфекційних захворювань жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург
Лікар займається лікуванням апендициту, варикозу, варикозного розширення вен стравоходу, перитоніту, тромбофлебіту та травм живота. Виконує склеротерапію, тромбектомію, флебектомію та біопсію печінки. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та м'яких тканин.
Дитячий хірург, УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується в галузі дитячої хірургії. Виконує розтин всіх видів гнійників, перев'язки всіх рівнів складності, резекцію нігтьової пластини. Лікує фурункульоз, лімфаденіт, гідраденіт, карбункули, врослі нігті, атероми, бородавки та інші новоутворення.
Радиолог, Рентгенолог
Спеціаліст в області рентгенодіагностики, виконує скринінгову і прицільну мамографію, контрастні дослідження молочних залоз, діагностику внутрішньопротокових утворень. Автор 35 друкованих праць, 5 патентів.
Терапевт, УЗД-фахівець
Лікар-терапевт спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, мочевиводящіей системи, органів шлунково-кишкового тракту у жінок під час вагітності. Проводить підготовку до вагітності, профілактичні огляди серед чоловіків і жінок. Має вищу кваліфікаційну категорію. Володіє навичками виконання ЕКГ, УЗД-діагностики, інтерпретації рентгенівських знімків, надання невідкладної допомоги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Лікар функціональної діагностики (тільки УЗД серця)
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, діагност вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні, радіологічної інструментальної діагностики. Проводить діагностичні інструментальні дослідження молочної та щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Надає допомогу в малоінвазивних дослідженнях, проведенні пункції і біопсії під контролем променевих методів візуалізації. Складається в асоціації радіологів України, Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів.
Ендоскопіст
Веде прийом дорослих і дітей з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки і підшлункової залози. Проводить ендоскопічні обстеження і маніпуляції. Виконує процедуру гастродуоденоскопії для всіх категорій пацієнтів.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні патологічних відхилень органів травної системи. Діагностує поліпи в шлунку, дивертикулез кишечника, коліт, виразку і гастрит. Оцінює загальний стан слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Приймає по запису.