Лікарі діагности (Рентгенолог) в Києві (Голосіївський район)

Игорь
К Вадиму Витальевичу меня направил лечащий врач. Я прошел полноценное обследование организма. Благодаря скрупулезности врача, удалось найти причины многих моих проблем. Спасибо за ваш труд!
27 червеня '18 г.
Юля
Вадим Витальевич делал мне пункцию. Как же я боялась этой процедуры! Думала, что и рубцы останутся, да и в целом, что будет очень больно. Ничего подобного! Все сделано аккуратно и с минимальным дискомфортом.
13 липня '18 г.
была на мамографии первый раз в жизни страшно было но Юлия Дмитриевна такая вежлива и тактичная все мне подсказала успокоила вышла я от нее с облегчением это было мое первое посещение АЦМД и как оказалось не последнее но первое впечатление произвела именно она ! спасибо Вам за Ваш нелегкий труд!
08 березеня '16 г.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог вищої категорії. Надає послуги з променевої діагностики в травматології та ортопедії, проводить комп'ютерну томографію органів і систем. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Теодора Драйзера, 19 (2-а поліклініка Деснянського району, 7 поверх, відділення рентгенології) р.Деснянський
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5) м. Берестейська4014м.Шулявська4813
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, діагност вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні, радіологічної інструментальної діагностики. Проводить діагностичні інструментальні дослідження молочної та щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Надає допомогу в малоінвазивних дослідженнях, проведенні пункції і біопсії під контролем променевих методів візуалізації. Складається в асоціації радіологів України, Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
КТ-діагност, Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, займається комп'ютерною діагностикою систем і внутрішніх органів, кінцівок і суглобів, артерій організму. Має другу кваліфікаційну категорію.