Лікарі кінезітерапевти в Києві (Голосіївський район)

Григорій
Надзвичайно вдячна лікарю, за проведену роботу над моєю непростою ситуацією! Декілька місяців тому я серйозно пошкодив руку. Після курсу лікування у лікаря-травматолога. Мені потрібний був курс реабілітації. Я вирішив звернутися саме до цього лікаря. Залишився повністю задоволений. Щиро вдячний Вам за допомогу!
16 січня '20 г.
Кінезітерапевт, реабілітолог
Фахівець з фізичної реабілітації, кинезитерапии, глибоким технікам масажу. Спеціалізується на лікуванні остеохондрозу, протрузий і міжхребцевих гриж різної складності. Лікуванні артрозу великих суглобів і фізичної реабілітації пацієнтів, після травм і переломів, а так само реабілітації після операцій на менісках, хрестоподібних зв'язках і по заміні суглобів, в тому числі після операцій з видалення міжхребцевої грижі.
Масажист- кінезіолог
Лікар займається лікуванням захворювань хребта та суглобів за допомогою масажних технік. Спеціалізується на кінезіотейпуванні. Проводить реабілітацію пацієнтів після перенесених травм та інсультів. Лікує міжхребетні грижі, остеохондроз, радикуліт та больові синдроми.