Жарая Наталія Василівна

УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на функціональної діагностики організму. Діагностує кісту яєчника, ендометріоз, міому матки. Визначає запальні вогнища в легенях, діагностує плеврит, пневмонію і бронхіт. Оцінює загальний стан органів та систем. Приймає в плановому порядку.

Тамара Львовна
Квалифицированный и знающий специалист, смотрит очень внимательно. Я рада, что обратилась именно к этому доктору, она подходит к своему делу с душой. Все посмотрела, объяснила, рассказала что и как. Я спокойна за свое здоровье. Большое спасибо врачу.
Доктор очень внимательная и скурпулезная. Посмотрела даже то, что я не заказывала, так как процесс мог затронуть соседние органы. Большое спасибо доктору!

• 1997 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа.

• 1998 р. — Підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2003 р. — спеціаліст з УЗД, при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2012 р. — підвищення кваліфікації при Інституті Кардіології НАМН України, вища категорія.