Лікарі ревматологи в Києві (Голосіївський район)

Вика
Лечились у нее, консервативные методы оказались малоэффективны, так что обратились к гомеопатическим. Очень действенная методика! Я даже не ожидала!
05 грудня '16 г.
Ревматолог
Ревматолог вищої категорії, здійснює прийом пацієнтів із ревматичними патологіями. У роботі використовує медикаментозну терапію та фізіотерапію. Приймає пацієнтів з подагрою, системним васкулітом, артритом, артрозом, остеоартрозом.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 720/909 грн.
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях лікування серцево-судинних патологій. Також компетентна в ревматології. Проводить весь спектр медичних процедур кардіологічного профілю, включаючи ехокардіографію. Практикує гомеопатичні терапію, а також консервативні методи лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання, такі як, серцева недостатність, стенокардія, ішемія і аритмія, артеріальна гіпертензія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ревматолог, терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням ревматичних захворювань. Виконує внутрісуглобні ін'єкції. Успішно лікує ревматоїдний артрит, спондилоартрити, остеоартрит, остеопороз та системні захворювання сполучної тканини. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і рентгенографію суглобів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01