Тельний Вадим Віталійович

Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар-рентгенолог, діагност вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні, радіологічної інструментальної діагностики. Проводить діагностичні інструментальні дослідження молочної та щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Надає допомогу в малоінвазивних дослідженнях, проведенні пункції і біопсії під контролем променевих методів візуалізації. Складається в асоціації радіологів України, Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів.

Юля
Вадим Витальевич делал мне пункцию. Как же я боялась этой процедуры! Думала, что и рубцы останутся, да и в целом, что будет очень больно. Ничего подобного! Все сделано аккуратно и с минимальным дискомфортом.
Игорь
К Вадиму Витальевичу меня направил лечащий врач. Я прошел полноценное обследование организма. Благодаря скрупулезности врача, удалось найти причины многих моих проблем. Спасибо за ваш труд!

• 1994 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ;
  • 1996 р. – стажування зі спеціальності "Радіологія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• ТУ (тематичне удосконалення) з ангіографії та ендоваскулярної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2010 р. — Спеціалізація з ультразвукової діагностики;
  • 2010 р. — "Школа сучасного мамографії".

• Член Міжнародної асоціації інтервенційних радіологів;
  • Член Асоціації радіологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог