Суховерко Ірина Петрівна

Семейный врач, УЗИ-специалист, гастроэнтеролог, терапевт
Лікар першої категорії
Доктор Суховерко Ірина Петрівна - сімейний лікар, фахівець загальної практики. Надає кваліфіковану допомогу дорослим і дітям. Призначає схеми терапії при гострих респіраторних захворюваннях, вірусних та інфекційних ураженнях організму. Здійснює первинний огляд пацієнтів, виписує направлення до профільних фахівців. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дихальної і сечостатевої системи. Проводить профілактичні огляди.
Лікар працює в клініках: Лікар працює в клініках:

Ирина Петровна хороший специалист. Она помогает людям в устранении различных заболеваний. Благодаря ее квалификации мы обращаемся к ней всей семьей. Если проблемы серьезные, примет в первых рядах и быстро отправит к профильному специалисту.
Вероника
Довольна работой Ирины Петровны, рекомендую ее всем. Специалист хороший, несмотря на такой относительно маленький опыт. Мне кажется, она понимает, в чем проблема с полуслова. Компетентный врач, рекомендую!

• 2012 р. — Харківський національний медичний університет;
  • 2014 р. — інтернатура ХMAПO.

• 2016 р. — Національна конференція «Сучасні досягнення в області профілактики та лікування захворювань органів травлення»;
  • 2016 р. — конференція «Актуальні питання лікування хронічного болю»;
  • 2016 р. — конференція «Сучасний підхід до лікування ДЖВП»;
  • 2017 р. — спеціалізація з УЗ-діагностики в Київській військово-медичній академії.